ESKİ GİRESUN MİLLETVEKİLİ İMAMOĞLU’NUN KARADENİZ ÇIKARTMASINI DEĞERLENDİRDİ: BÖYLE MÜTHİŞ BİR KALABALIK GÖRMEDİM. BÜTÜN LİDERLERİ GERİDE BIRAKTI

Ana Sayfa » GÜNCEL » ESKİ GİRESUN MİLLETVEKİLİ İMAMOĞLU’NUN KARADENİZ ÇIKARTMASINI DEĞERLENDİRDİ: BÖYLE MÜTHİŞ BİR KALABALIK GÖRMEDİM. BÜTÜN LİDERLERİ GERİDE BIRAKTI

08.06.2019 - 10:46

ESKİ GİRESUN MİLLETVEKİLİ İMAMOĞLU’NUN KARADENİZ ÇIKARTMASINI DEĞERLENDİRDİ: BÖYLE MÜTHİŞ BİR KALABALIK GÖRMEDİM. BÜTÜN LİDERLERİ GERİDE BIRAKTI

Sözcü yazarı Rahmi Turan, seçilmiş İBB Başkanı Ekrem İmamoğlu’nun Karadeniz turunu değerlendirdi.

 

Rahmi Turan, üç dönem milletvekilliği yapan Rasim Zaimoğlu ile konuştu. Turan, Giresun’daki İmamoğlu kalabalığını aktardı.

Her zamanki gibi belden aşağı vurdular, “Pontuslu Yunan” dediler, “Oylarımız çalındı” diye çamur attılar, edepsizliğe varan karalamalarla Ekrem İmamoğlu’nu yıpratmaya çalıştılar ama hiçbiri tutmadı!

İmamoğlu halkın sevgilisi oldu.
Densiz kişilerin, başta Trabzon olmak üzere bütün Karadenizlilere yaptıkları hakaretler üzücüdür.

Rasim Zaimoğlu üç dönem Giresun milletvekilliği yapmış eski bir parlamenterdir. İmamoğlu’nun Karadeniz’e yaptığı geziye katılarak halkın ilgisini yakından gördü.

Zaimoğlu dün beni aradı ve:

“Rahmi ağabey, ben yıllardır bütün başbakanların gezilerine katılan bir milletvekiliyim. İnan ki, böyle müthiş bir kalabalık, böyle coşkun bir sevgi seli görmedim. İmamoğlu bütün liderleri geride bıraktı” dedi.

 

Haksızlıkların ters teptiği anlaşılıyor. Tüm iftiralara rağmen vefakâr Karadeniz insanı hemşerisini bağrına bastı. İmamoğlu artık yalnız İstanbul’un değil bütün Türkiye’nin umudu.

Ziyaretçi Yorumları

İlgili Terimler :