25 Ocak 2022 - Hoş geldiniz

EYT’LİLER 81 İLDE CHP ÖRGÜTLERİ İLE BERABER MEYDANLARA ÇIKIYOR

Ana Sayfa » EKONOMİ » EYT’LİLER 81 İLDE CHP ÖRGÜTLERİ İLE BERABER MEYDANLARA ÇIKIYOR

Eklenme : 13.01.2022 - 11:52

Yurtseverlik Haber

yazarın tüm yazıları

 

Cumhuriyet Halk Partisi, sayısı milyonları aşan Emeklilikte Yaşa Takılanlar (EYT) ile birlikte alanlara iniyor. CHP il örgütleri ve CHP Emek büroları EYT’liler ile birlikte cuma günü saat 14.00′ da 81 ilde eş zamanlı olarak “EYT’liler lütuf değil kazanılmış haklarını istiyor” diyerek açıklama yapacak.

‘EYT’LİLER İKTİDARIN YALANLARINI DİNLEMEK İSTEMİYOR’

Ankara’da 14 Ocak Cuma günü saat 14.00’da yapılacak basın açıklamasına CHP Genel Başkan Yardımcısı ve Emek Büroları Genel Koordinatörü Veli Ağbaba da yer alacak. İstanbul’daki açıklama adresi Şişhane Meydanı, İzmir’de ise Saat Kulesi’nde açıklamalar yapılacak.

CHP tarafından yapılan açıklamada, “EYT’liler artık iktidarın yalanlarını dinlemek istemiyor. EYT’liler ekonomiye zarar verecek kişiler olarak hedef gösterilmeyi değil, gasp edilen emeklilik hakkını istiyor. Talepleri iktidar tarafından yok sayılan ve toplumda hedef gösterilen EYT’liler bu büyük hak gaspına CHP iktidarında son verileceğini biliyor. Bir avuç yandaşına devletin Hazinesini teslim edip EYT’lilere ve halkına sırtını dönen Saray hükümeti ile Türkiye’nin kaybedecek bir günü daha kalmamıştır! Başta EYT olmak üzere tüm sosyal sorunların çözümü için hemen seçim, derhal seçim istiyoruz” ifadelerine yer verildi.

Benzer Haberler

Facebook'ta Biz

Çanakkale Rent a Car Banka Kredisi diş rehberi Bozcaada Otelleri Bozcaada Otelleri Bozcaada Pansiyonları