10 Haziran 2023 - Hoş geldiniz

ERDOĞAN MONTAJ OLDUĞUNU KABUL ETMİŞTİ, ŞİMDİ SAVUNUYOR: ”GENÇLERİMİZİN KIVRAK ZEKASININ ÜRÜNÜ 5 SANİYELİK VİDEO..”

Ana Sayfa » GÜNCEL » ERDOĞAN MONTAJ OLDUĞUNU KABUL ETMİŞTİ, ŞİMDİ SAVUNUYOR: ”GENÇLERİMİZİN KIVRAK ZEKASININ ÜRÜNÜ 5 SANİYELİK VİDEO..”

Eklenme : 23.05.2023 - 21:55

ERDOĞAN MONTAJ OLDUĞUNU KABUL ETMİŞTİ, ŞİMDİ SAVUNUYOR: ”GENÇLERİMİZİN KIVRAK ZEKASININ ÜRÜNÜ 5 SANİYELİK VİDEO..”

Cumhurbaşkanı ve AKP Genel Başkanı Recep Tayyip Erdoğan, Millet İttifakı’nın Cumhurbaşkanı adayı Kemal Kılıçdaroğlu’nun PKK elebaşı ile beraber reklam filmi çektiği görüntülerin montaj olduğunu kabul ettikten sonra ilk kez konuştu.

Videoyu “gençlerin kıvrak zekası” olarak nitelendiren Erdoğan, “Gençlerimizin kıvrak zekasının ürünü 5 saniyelik bir video üzerinde arsızca tepiniyorlar” dedi.

Cumhurbaşkanı Erdoğan, Sivas’ta düzenlediği mitingde konuştu. Dün katıldığı yayında, CHP’nin “Haydi” reklam filmine PKK elebaşı eklenen videosunun “montaj” olduğunu kabul eden Erdoğan, videonun “5 saniyelik kıvrak zekanın ürünü” olduğunu iddia etti.

Muhalefeti, montaj olduğunu kabul ettiği görüntüler hakkında, “5 saniyelik video üzerinde arsızca tepiniyorlar” diye hedef alan Erdoğan, şunları söyledi:

“CHP Genel Başkanı’na alenen oy istediler. Şimdi çıkmışlar bu gerçekleri 5 saniyeye sığdıran gençlerimizin kıvrak zekasının ürünü bir video üzerinde arsızca tepiniyorlar”

İLGİLİ HABER:

ABDULKADİR SELVİ’NİN O VİDEOYLA İLGİLİ SORUSU GÜNDEMİ SARSTI ERDOĞAN’IN YANITI BOMBA ETKİSİ YARATTI..

Benzer Haberler

Facebook'ta Biz

Çanakkale Rent a Car Banka Kredisi diş rehberi Bozcaada Otelleri Bozcaada Otelleri Bozcaada Pansiyonları