EYVAH ! SEDAT PEKER: ”SİLAH İYİ İNSANLARIN ELİNDE BİR SİGORTADIR. O NEDENLE İMKANI OLANLAR ARKADAŞLAR MUTLAKA SİLAH ALSINLAR.”

Ana Sayfa » GÜNCEL » EYVAH ! SEDAT PEKER: ”SİLAH İYİ İNSANLARIN ELİNDE BİR SİGORTADIR. O NEDENLE İMKANI OLANLAR ARKADAŞLAR MUTLAKA SİLAH ALSINLAR.”

04.02.2019 - 18:13

EYVAH ! SEDAT PEKER: ”SİLAH İYİ İNSANLARIN ELİNDE BİR SİGORTADIR. O NEDENLE İMKANI OLANLAR ARKADAŞLAR MUTLAKA SİLAH ALSINLAR.”

AKP ve MHP’ye verdiği destekle bilinen ve “organize suç örgütü lideri” sıfatıyla daha önce ceza alan Sedat Peker, İstanbul Ataşehir’de katıldığı bir açılışa gelen taraftarlarına Cumhur İttifakı’na destek ve silahlanma çağrısı yaptı.

“Biz bu vatanın delileriyiz, fedaileriyiz” diyen Peker, “Şimdiden seçimlerde YSK’yı tanımadıklarını söylüyorlar, seçim sonucuna göre insanları, partililerini sokaklara dökecekler. Bunun amacı terör örgütleri mensuplarının da o partililerin arasına katılıp ülkeyi yakmaları ve yıkmalarıdır. Polisimiz, askerimiz güçlüdür ancak bu ülkenin evlatları da bu ülkenin sokaklarını koruyacaklar” ifadelerini kullandı.

Cumhuriyet’in haberine göre silahın iyi insanların elinde bir güvence olduğunu söyleyen Peker, “Bu sebeple imkanı olanlar ruhsatlı silahlar, av tüfekleri alsınlar, mutlaka hazırlıklı olsunlar” dedi.

 

Ziyaretçi Yorumları

İlgili Terimler :