1 Ağustos 2021 - Hoş geldiniz

FATİH ALTAYLI’DAN MELİH BULU’YA: ”ARSIZ VE YÜZSÜZ.. KENDİSİ GELDİĞİ GİBİ GİTMENİN ÖRNEĞİDİR. BETER OLSUN MU? OLSUN. UTANMIŞ MIDIR? HİÇ ZANNETMİYORUM.”

Ana Sayfa » GÜNCEL » FATİH ALTAYLI’DAN MELİH BULU’YA: ”ARSIZ VE YÜZSÜZ.. KENDİSİ GELDİĞİ GİBİ GİTMENİN ÖRNEĞİDİR. BETER OLSUN MU? OLSUN. UTANMIŞ MIDIR? HİÇ ZANNETMİYORUM.”

Eklenme : 16.07.2021 - 0:24

FATİH ALTAYLI’DAN MELİH BULU’YA: ”ARSIZ VE YÜZSÜZ.. KENDİSİ GELDİĞİ GİBİ GİTMENİN ÖRNEĞİDİR. BETER OLSUN MU? OLSUN. UTANMIŞ MIDIR? HİÇ ZANNETMİYORUM.”

 

HaberTürk yazarı Fatih Altaylı, Prof. Dr. Melih Bulu‘nun Boğaziçi Üniversitesi Rektörlüğü görevinden alınmasına ilişkin olarak, “Bugün Resmi Gazete’de çok önemli bir karar yayınlandı. O kararı ben şöyle okudum: ‘Arsızlık ve yüzsüzlük geçer akçe değildir. İstediğiniz kadar arsız ve yüzsüz olun hak ettiğiniz sondan kurtulamazsınız.'” yorumunu yaptı.

Altaylı, “Melih Bulu’nun görevden alınması bana göre çok yerinde bir karar olmuştur. Geldiği gibi gitmenin örneğidir. Memlekete boşu boşuna zaman kaybettirmiş, gerilim yaratmış, saygın akademiyaya zarar vermiştir. Niye geldiği gibi, niye gittiği de belli değildir. Muhtemelen bu tip atamalarla ilgili olarak belirli bir kontenjan vardır. O kontenjan TRT’ye kaydırılmıştır. Peki bu gidişe üzüldük mü? Asla. Beter olsun mu? Olsun. Utanmış mıdır? Hiç zannetmiyorum” düşüncesini dile getirdi.

İLGİLİ HABER:MELİH BULU’YA GÖREVDEN ALINACAĞI NİÇİN ÖNCEDEN HABER VERİLMEDİ? BOĞAZİÇİ ÜNİVERSİTESİ’NDE ”BEN YAPTIM OLDU” ANLAYIŞIYLA REKTÖRLÜĞE GETİRİLEN BULU’NUN GÖREVDEN ALINMASI NEYİN HABERCİSİ? İKTİDAR VE ÜLKE BU KARARLA BİR YOL AYRIMINA MI GELDİ? İŞTE BİR GECE YARISI KARARNAMESİ İLE ORTAYA ÇIKAN GERÇEĞİN GÖZDEN KAÇAN AYRINTILARI..

Benzer Haberler

Facebook'ta Biz

Çanakkale Rent a Car Banka Kredisi diş rehberi Bozcaada Otelleri Bozcaada Otelleri Bozcaada Pansiyonları