FOTOĞRAFTAKİLER: PKK YÖNETİCİSİ REMZİ KARTAL, PYD LİDERİ SALİH MÜSLÜM, AKP’Lİ HÜSEYİN YAYMAN VE AYŞENUR BAHÇEKAPILI

Ana Sayfa » GÜNCEL » FOTOĞRAFTAKİLER: PKK YÖNETİCİSİ REMZİ KARTAL, PYD LİDERİ SALİH MÜSLÜM, AKP’Lİ HÜSEYİN YAYMAN VE AYŞENUR BAHÇEKAPILI

06.03.2019 - 10:10

FOTOĞRAFTAKİLER: PKK YÖNETİCİSİ REMZİ KARTAL, PYD LİDERİ SALİH MÜSLÜM, AKP’Lİ HÜSEYİN YAYMAN VE AYŞENUR BAHÇEKAPILI

AKP yerel seçim çalışmalarını İYİ Parti ve CHP’nin terörle iş birliği yaptığı iftirası üzerinden yürütmeye çalışıyor. Bu iddialara herhangi bir dayanak gösterilmezken, söylemler üzerinden halk kutuplaştırılıyor.

Muhalefet ise AKP’nin bu iddialarına OSLO görüşmeleri, Habur sınır kapısında yaşananları anımsatarak yanıt veriyor. İYİ Parti Grup Başkanvekili Lütfü Türkkan’ın paylaştığı Hüseyin Yayman fotoğrafı tartışmaları büyütecek cinsten.

 

Erdoğan’ın hayli yakınındaki isimlerden Hüseyin Yayman’ın bir fotoğrafını paylaşan Türkkan bir de iddiayı gündeme taşıdı. Türkkan, Yayman’ın MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli’ye de bağlılıklarını ifade ettiğini söyledi.

Hüseyin Yayman Erdoğan’ın uçakta bile  en  yakınında

 

 

Türkkan twitter hesabından, “Hüseyin Yayman’ı tanırım. Ama bu ilişkilerinden haberim olmamıştı bu fotoğrafı görene dek. Şimdi Ak Parti Mv olan Yayman geçen hafta yanımdaki sırada oturan Bahçeli’ye gelip; “bağlılıklarımı bildiriyorum” dedi. Evet aynen böyle söyledi. Şimdi kime bağlı Yayman, şaşırdım ben.” tweetini paylaştı.

 

Hüseyin Yayman bir davette yine Erdoğan’a en yakın isim

 

Aradan saatler geçmesine rağmen Hüseyin Yayman’dan bu iddialara ilişkin bir açıklama ise gelmedi.

Ziyaretçi Yorumları

İlgili Terimler :