20 Mayıs 2022 - Hoş geldiniz

GAZETE DUVAR’DA ALİ DURAN TOPUZ VE HASAN AKSAY’IN ARDINDAN GENEL YAYIN YÖNETMENLİĞİ’NE BARIŞ AVŞAR GETİRİLDİ

Ana Sayfa » GÜNCEL » GAZETE DUVAR’DA ALİ DURAN TOPUZ VE HASAN AKSAY’IN ARDINDAN GENEL YAYIN YÖNETMENLİĞİ’NE BARIŞ AVŞAR GETİRİLDİ

Eklenme : 17.03.2022 - 13:04

GAZETE DUVAR’DA ALİ DURAN TOPUZ VE HASAN AKSAY’IN ARDINDAN GENEL YAYIN YÖNETMENLİĞİ’NE BARIŞ AVŞAR GETİRİLDİ

 

Gazete Duvar’da 13 Ekim’de Genel Yayın Yönetmenliği görevinden ayrılan Ali Duran Topuz’un ardından sular durulmuyor. Bilindiği gibi bu gelişmenin ardından 8 Kasım’da Hasan Aksay, Duvar’ın yeni Genel Yayın Yönetmeni olmuştu. Bugün yapılan açıklamada ise Aksay’ın yerine Barış Avşar’ın bu göreve getirildiği bildirildi.

Açıklama şöyle:

Gazete Duvar’ın kuruluşundan itibaren Yazı İşleri Müdürlüğü’nü üstlenen Barış Avşar, Genel Yayın Yönetmeni olarak göreve getirildi.

17 Mart 2022 itibariyle göreve başlayan Barış Avşar, 1975 yılında Aydın Nazilli’de doğdu. Bodrum, Ankara ve İstanbul’da yaşadı. Mimar Sinan Güzel Sanatlar Üniversitesi Sanat Tarihi bölümünden mezun olan Avşar, 1996’da Evrensel Gazetesi’nde mesleğe başladı ve editör olarak 11 yıl çalıştı. Aynı dönemde İstanbul Tuzla’da yayınlanan işçi gazetesi Baret’in editörlüğünü yaptı. 2012’den itibaren Radikal Gazetesi’nde editör olarak görev yapan Barış Avşar, 2016 yılı Nisan ayında hazırlıklarına başlanan Gazete Duvar’ın kurucu ekibinde yer aldı, Yazı İşleri Müdürlüğü’nü üstlendi. Çeşitli kültür sanat dergilerinde haber ve yazıları yayınlandı.

Benzer Haberler

Facebook'ta Biz

Çanakkale Rent a Car Banka Kredisi diş rehberi Bozcaada Otelleri Bozcaada Otelleri Bozcaada Pansiyonları