GENCECİKTİ, ‘KÜRT OLDUĞUM İÇİN DIŞLANDIM’ DEDİ, İNTİHAR ETTİ. İMAMOĞLU ONUN FOTOĞRAFI PAYLAŞTI: ‘SANA SÖZ AYRIŞTIRANLAR DEĞİL BİRLEŞTİRENLER KAZANACAK.”

Ana Sayfa » GÜNCEL » GENCECİKTİ, ‘KÜRT OLDUĞUM İÇİN DIŞLANDIM’ DEDİ, İNTİHAR ETTİ. İMAMOĞLU ONUN FOTOĞRAFI PAYLAŞTI: ‘SANA SÖZ AYRIŞTIRANLAR DEĞİL BİRLEŞTİRENLER KAZANACAK.”

18.06.2019 - 18:44

GENCECİKTİ, ‘KÜRT OLDUĞUM İÇİN DIŞLANDIM’ DEDİ, İNTİHAR ETTİ. İMAMOĞLU ONUN FOTOĞRAFI PAYLAŞTI: ‘SANA SÖZ AYRIŞTIRANLAR DEĞİL BİRLEŞTİRENLER KAZANACAK.”

 

İBB’nin seçilmiş başkanı Ekrem İmamoğlu, “Kürt olduğum için dışlandım” diyerek intihar eden gencin fotoğrafını paylaştı. İmamoğlu, “Sana söz; ayrıştıranlar değil birleştirenler kazanacak” dedi.

 

İBB’nin seçilmiş başkanı Ekrem İmamoğlu, “Kürt olduğum için dışlandım” diyerek intihar eden gencin fotoğrafını paylaştı. İmamoğlu, “Sana söz; ayrıştıranlar değil birleştirenler kazanacak” dedi.

Gerçek Gündem’de yer alan habere göre sabah saatlerinde, İstanbul Havalimanı’nda İGA’ya bağlı bir güvenlik personeli İbrahim Layık, terminal içerisinde “Kürt olduğum için dışlandım” paylaşımı yaptıktan sonra yüksekten atlayarak intihar etti.

İMAMOĞLU: BU ÜLKENİN 82 MİLYON VATANDAŞI KARDEŞTİR

Yaşanan acı olayın ardından CHP’nin İstanbul Büyükşehir Belediye Başkan adayı Ekrem İmamoğlu, intihar eden gencin fotoğrafını paylaşarak “İbrahim kardeşimizin haberi yüreğimizi yaktı. Sana söz; ayrıştıranlar değil birleştirenler kazanacak. Bu ülkenin 82 milyon vatandaşı bir ve kardeştir” dedi.

İmamoğlu’nun paylaşımı şöyle;

Ziyaretçi Yorumları

İlgili Terimler :