GÜNE DAMGASINI VURAN SÖZ ERDOĞAN’DAN: ”ÖZGÜRLÜK ATMOSFERİNİ HAKİM KILDIK.”

Ana Sayfa » GÜNCEL » GÜNE DAMGASINI VURAN SÖZ ERDOĞAN’DAN: ”ÖZGÜRLÜK ATMOSFERİNİ HAKİM KILDIK.”

21.10.2018 - 16:22

GÜNE DAMGASINI VURAN SÖZ ERDOĞAN’DAN: ”ÖZGÜRLÜK ATMOSFERİNİ HAKİM KILDIK.”

Cumhurbaşkanı Erdoğan, TÜGVA Genel Merkezi’nin açılışında yaptığı konuşmada, “Türkiye’nin son 16 yılından rahatsız olanlar da kendilerini imtiyazlı vatandaş olarak görmeye alışanlardır. Son 16 yılda hiç kimsenin, hiçbir vatandaşın, etnik veya dini grubun özgürlük alanı daralmamış ve hayatına müdahale edilmemiştir” dedi.

İstanbul’da Türkiye Gençlik Vakfı (TÜGVA) Genel Merkezi’nin açılışında konuşan Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın açıklamalarından öne çıkanlar şöyle:

Gençlik geleceğimizdir. Gençliğini ihmal eden geleceğini de tehlikeye atıyor demektir. Son 16 yıldır gençlerimize sahip çıkmanın en güzel şekilde yetiştirmenin mücadelesini veriyoruz. Gençlerimiz için pek çok yatırımı hayata geçirdik. Gençlerimizle hayalleri arasındaki engelleri kaldırmaya gayret ediyoruz. Gençlerimizin düşüncelerini hayata geçirecek iklimi gerçekleştirmeye çalışıyoruz.

— Hiçbir gencimizin inancından, kıyafetinden dolayı horlanmadığı özgürlük atmosferini hakim kıldık. Bizimle aynı görüşü paylaşsın ya da paylaşmasın milletimize hizmet etmenin çabasında olduk. Türkiye’nin son 16 yılından rahatsız olanlar da kendilerini imtiyazlı vatandaş olarak görmeye alışanlardır. Son 16 yılda hiç kimsenin, hiçbir vatandaşın, etnik veya dini grubun özgürlük alanı daralmamış ve hayatına müdahale edilmemiştir.

 

Ziyaretçi Yorumları

İlgili Terimler :