25 Mart 2023 - Hoş geldiniz

HABERTÜRK, ACILI DEPREMZEDENİN SESİNİ NASIL KESTİ?

Ana Sayfa » GÜNCEL » HABERTÜRK, ACILI DEPREMZEDENİN SESİNİ NASIL KESTİ?

Eklenme : 07.02.2023 - 15:39

HABERTÜRK, ACILI DEPREMZEDENİN SESİNİ NASIL KESTİ?

Merkez üssü Kahramanmaraş’ın Pazarcık ilçesi olan 7.7 büyüklüğündeki depremin etkileri sürüyor.

6 Şubat gecesi meydana gelen depremin ardından dün öğlen saatlerinde 7.6’lık ikinci bir deprem daha yaşandı. İkinci büyük deprem bölgedeki durumu daha da zorlaştırdı. Şu ana kadar 3 bini aşkın kişi hayatıın kaybetti, ülkede 7 günlük milli yas ilan edildi.

ERDOĞAN’IN O SÖZLERİNE TEPKİ GÖSTERDİ, SESİ KESİLDİ

Bazı il ve ilçelerdeki depremzedeler de bu süreçte ekiplerin bölgelere geç intikal ettiğini ve desteğin yetersiz kaldığını belirterek tepkilerini dile getirmeye devam ediyor.

Son olarak Habertürk, deprem bölgesinde depremzedelere mikrofon yöneltti.

Bir depremzede, “Erdoğan diyor ki ‘AFAD yetişti’ nerede yetişti!” dedi. Erdoğan’a tepki gösteren kişinin sesi yayından alındı. 

Ardından yeniden mikrofon uzatılan depremzede, “Bir dairede 12 kişi var. Kimse müdahale etmedi, yalan söylüyorlar. Akşam geldiler resim çektiler, gittiler” dedi.

 

İLGİLİ HABER: ACIMIZ ÇOK BÜYÜK. HER SAAT BAŞI ÖĞRENİYORUZ Kİ, GÖÇÜK ALTINDA HAYATINI KAYBEDENLERİN SAYISI ÇIĞ GİBİ BÜYÜYOR. BUNA NASIL DAYANILIR BİLEMİYORUZ. İŞTE BÖYLESİNE OLAĞANÜSTÜ BİR DURUMDA YANDAŞ MEDYANIN FOYASI BİR BİR AÇIĞA ÇIKIYOR. BU DONDURUCU SOĞUKTA YAŞAM MÜCADELESİ VEREN DEPREMZEDELER İLGİSİZLİĞE, SORUMSUZLUĞA KARŞI HAKLI OLARAK TEPKİLERİNİ DİLE GETİRİRKEN DÜN HABERTÜRK ONLARIN SESİNİ NASIL KISACAĞINI BİLEMEDİ. ÜSTELİK HERŞEY CANLI YAYINDA, MİLYONLARIN GÖZÜ ÖNÜNDE OLDU….VE YURTSEVERLİK.COM AYNI SAATLERDE ELBİSTAN’DA BİR DEPREMZEDEYLE KONUŞUYORDU…

ELBİSTAN’DA, GÖÇÜK ALTINDA KALAN ABLASI İÇİN SESLENİRKEN FELAKETİN BOYUTLARINI DA ANLATTI..

 

Benzer Haberler

Facebook'ta Biz

Çanakkale Rent a Car Banka Kredisi diş rehberi Bozcaada Otelleri Bozcaada Otelleri Bozcaada Pansiyonları