14 Ağustos 2022 - Hoş geldiniz

HAKAN URAL’IN ARDINDAN ŞİMDİ DE BABASI SELÇUK URAL BÜTÜN ”HIZIYLA” EKRANLARDA: “BENİM BULUNDUĞUM CAMİADA KİMSE HAKARET EDEMEZ, CANAVARLAŞIRIM”

Ana Sayfa » GÜNCEL » HAKAN URAL’IN ARDINDAN ŞİMDİ DE BABASI SELÇUK URAL BÜTÜN ”HIZIYLA” EKRANLARDA: “BENİM BULUNDUĞUM CAMİADA KİMSE HAKARET EDEMEZ, CANAVARLAŞIRIM”

Eklenme : 14.09.2021 - 22:11

HAKAN URAL’IN ARDINDAN ŞİMDİ DE BABASI SELÇUK URAL BÜTÜN ”HIZIYLA” EKRANLARDA: “BENİM BULUNDUĞUM CAMİADA KİMSE HAKARET EDEMEZ, CANAVARLAŞIRIM”

Esra Elönü’nün sunduğu Arafta Sorular programına bu hafta sanatçı Selçuk Ural konuk oldu

Selçuk Ural, Cumhurbaşkanı Erdoğan’a hakaret edilmesine yönelik sert eleştirilerde bulundu.

“DİKTATÖR DEMEK HAKARETTİR”
Sosyal medyada çok sayıda kişinin haddini bilmediğini ve bir noktada tehlikeli olduğunu savunan Selçuk Ural, “84 milyonu idare eden, seçimle gelmiş bir insana diktatör diyorsun. Bu resmen hakarettir. Şimdi bu sosyal medyanın, demin konuştuk ya faydaları var, dünyayı küçülttü ayağımıza getirdi. Bir dakikada kızın Amerika’daysa onla konuşuyorsun. İşlerini tak tak takip ediyorsun ama haddini bilmeyenler için çok tehlikeli. Şu aşı döneminde bile, ‘aşı olmayacağım’ diyor. Başkasına zarar vermeyi marifet sanıyor. Tamam sen aşı olma ama yalnız başına bir ücra köşede yaşa.” dedi.

“DİKTATÖRSE BÖYLE YAPTIRIR”
Aşı olmayanlar tarafından ve aşı karşıtlığıyla yapılan Cumhurbaşkanı düşmanlığına önelik değerlendirme yapan Selçuk Ural, “Sen otobüse bineceksin, metrobüse bineceksin, uçağa bineceksin, yolda yürüyeceksin ve aşı olmayacaksın. İşte istatistikleri söylediler. Yüzde 90 ‘ı aşı olmayan. Yani bile bile ölüm ve olanlara da kızıyorsun. Böyle bir zihniyet olur mu ya? Diktatörse zorla yaptırır. Diktatör böyle değil midir?” ifadelerini kullandı.

“BENİM BULUNDUĞUM CAMİADA KİMSE HAKARET EDEMEZ, CANAVARLAŞIRIM”
Esra Elönü, sanatçı Selçuk Ural’a, Cumhurbaşkanı Erdoğan’a sevgisini belli ettiği için mahalle baskısıyla karşılaşıp karşılaşmadığını sordu.

Ufak tefek bedeller ödediğini söyleyen Selçuk Ural, “Bazen ufak tefek bedeller ödüyorsunuz tabii. Ufak tefek derken o benim tevazumdandır. Birçok dostum, hakiki dostlarım saygı duyar. Bazen münakaşalar ederiz, bu gayet doğaldır. Ben bu yaşa gelmişim, bir şeye inanmışım, saygı duymak zorundalar. Fanatiklik hakaret etmeyi gerektirmez. Benim bulunduğum camiada kimse hakaret edemez. Bırak hakareti ben kötü söz söyletmem. Biraz canavarlaşırım.” açıklamasında bulundu.

a’daysa onunla konuşuyorsun. İşlerini tak tak takip ediyorsun ama haddini bilmeyenler için çok tehlikeli. Şu aşı döneminde bile, ‘aşı olmayacağım’ diyor. Başkasına zarar vermeyi marifet sanıyor. Tamam sen aşı olma ama yalnız başına bir ücra köşede yaşa.” dedi.

 

 

Selçuk Ural: Cumhurbaşkanı na diktatörsün diyorsan hakarettir #1

 

ilgili haber: AKP SÖZCÜSÜ ÖMER ÇELİK İLE FOX HABER MUHABİRİ BARIŞ KAYA ARASINDA MEYDANA GELEN OLAY BİLİNENİN ÇOK ÖTESİNDE BİR GERÇEĞİ İÇİNDE BARINDIRIYOR. ÇELİK’İN ”SÜREKLİ SIKINTI ÇIKARDIĞI İÇİN UYARILDIĞINI” SÖYLEDİĞİ MUHABİR HANGİ SIKINTIYA NEDEN OLDU? BU UYARI NASIL YAPILDI? DAVRANIŞLARI NEDENİYLE BASIN TOPLANTISINA ALINMAYAN MUHABİRİN SOSYAL MEDYA ÜZERİNDEN ÇELİK’E VERDİĞİ YANITLAR DOĞRU MU? ÇELİK ”DİĞER MUHABİRLERLE HİÇBİR PROBLEM OLMADI” DERKEN NEYİN ALTINI ÇİZMEK İSTEDİ? MUHABİRİN GERÇEKTEN ŞAHSİ BİR PROBLEMİ Mİ VARDI? FOX YÖNETİMİNİ BİLE ARADIKLARINI SÖYLEYEN ÇELİK KARŞI TARAFI ACABA NASIL UYARDI? BARIŞ KAYA’NIN ”SORMAMI İSTEMEDİLER” DEDİĞİ KRİTİK SORULAR NEYDİ? İŞTE TÜRKİYE’NİN DEMOKRASİ KARNESİNDE UNUTULMAYACAK BİR MEDYA OLAYI..

Benzer Haberler

Facebook'ta Biz

Çanakkale Rent a Car Banka Kredisi diş rehberi Bozcaada Otelleri Bozcaada Otelleri Bozcaada Pansiyonları