23 Mart 2023 - Hoş geldiniz

HALUK LEVENT DEPREM BÖLGESİNDE İLETİŞİMİ İMKANSIZLAŞTIRAN TELEFON OPERATÖRLERİNE İSYAN ETTİ: NEDİR BU YA!

Ana Sayfa » GÜNCEL » HALUK LEVENT DEPREM BÖLGESİNDE İLETİŞİMİ İMKANSIZLAŞTIRAN TELEFON OPERATÖRLERİNE İSYAN ETTİ: NEDİR BU YA!

Eklenme : 08.02.2023 - 13:21

HALUK LEVENT DEPREM BÖLGESİNDE İLETİŞİMİ İMKANSIZLAŞTIRAN TELEFON OPERATÖRLERİNE İSYAN ETTİ: NEDİR BU YA!

Son dönemde kurduğu Anadolu Halk ve Barış Platformu (AHBAP) Derneği’ndeki çalışmalarla da adından sıkça söz ettiren Haluk Levent, Kahramanmaraş’ta meydana gelen 7.7 ve 7.6 büyüklüğündeki depremin ardından afetzedeler için harekete geçti.

Depremden etkilenen vatandaşların ihtiyaçlarını gidermek ve yardımcı olabilmek için seferber olan Haluk Levent, Hatay’da haberleşmede yaşanan aksaklıklar nedeniyle GSM operatörlerine tepki gösterdi.

Levent paylaşımında şu ifadeleri kullandı:

“Telefon operatörleri! Bu 3. Gün. Bu kadar bağış topladık fiyat söyleyin hemen gönderelim! Nedir bu ya! Hatay’ın dört bir yanını güçlendirin artık! Yapacağımız işin verimi yüzde 60 düşüyor.”

 

 

İLGİLİ HABER: CAN PAZARININ YAŞANDIĞI DEPREM BÖLGESİNDE TELEFON OPERATÖRLERİ 3 GÜNDEN BU YANA ONCA TEPKİYE RAĞMEN KILLARINI KIPIRDATMADI. İLETİŞİM SIFIR, KİMSE KİMSEYE ACISINI, SORUNUNU İLETEMİYOR. BU NASIL BİR AHLAKSIZDIR, BU NASIL BİR VİCDANSIZLIKTIR. İNSANLAR ÖLÜRKEN BUNU UMURUNA SALLAMAYAN GSM OPERATÖRLERİNDEN KİM HESAP SORACAK? ACABA BUNLAR  İLETİŞİMİ BİLEREK Mİ KESİYORLAR?…İŞTE BÜTÜN BU İLETİŞİMSİZLİĞİN ORTASINDA BİNBİR ZORLUKLA, ELBİSTAN’DAN BİR DEPREMZEDE İLE  BAĞLANTI KURDUK…

Benzer Haberler

Facebook'ta Biz

Çanakkale Rent a Car Banka Kredisi diş rehberi Bozcaada Otelleri Bozcaada Otelleri Bozcaada Pansiyonları