HANGİ KAMYONCU BU? EKONOMİK KRİZ NEDENİYLE KASASINDA TAŞIYACAK MAL, DEPOSUNDA AKARYAKIT BULAMAYAN KAMYONCU, FATİH PORTAKAL HAKKINDA SUÇ DUYURUSUNDA BULUNDU.

Ana Sayfa » GÜNCEL » HANGİ KAMYONCU BU? EKONOMİK KRİZ NEDENİYLE KASASINDA TAŞIYACAK MAL, DEPOSUNDA AKARYAKIT BULAMAYAN KAMYONCU, FATİH PORTAKAL HAKKINDA SUÇ DUYURUSUNDA BULUNDU.

12.12.2018 - 19:10

HANGİ KAMYONCU BU? EKONOMİK KRİZ NEDENİYLE KASASINDA TAŞIYACAK MAL, DEPOSUNDA AKARYAKIT BULAMAYAN KAMYONCU, FATİH PORTAKAL HAKKINDA SUÇ DUYURUSUNDA BULUNDU.

Yandaşların hedef gösterdiği AKP’nin tehdit ettiği Fatih Portakal hakkınnda bir suç duyurusu da kamyonculardan geldi.

Yandaşların hedef gösterdiği AKP’nin tehdit ettiği Fox TV’nin ana haber programını sunan gazeteci Fatih Portakal hakkınnda bir suç duyurusu da kamyonculardan geldi.

Sakarya’nın Pamukova ilçesinde, kamyoncular, televizyon kanalındaki haber bülteninde söylediği sözler nedeniyle Fatih Portakal hakkında suç duyurusunda bulundu.

Pamukova Motorlu Taşıyıcılar ve Kamyoncular Kooperatifi Başkanı Şaban Özzaim ve kooperatif üyesi kamyoncular, Cumhuriyet Savcılığına, FOX TV ana haber sunucusu Fatih Portakal hakkında, ‘vatandaşı kışkırtma, iç kargaşa çıkarma, kin ve nefrete sevk’ iddiasıyla suç duyurusunda bulundu.

Başkan Şaban Özzaim, suç duyurusuyla ilgili şunları söyledi:

“Bu ülke hepimizin. Televizyon kanalından vatandaşları kışkırtacak haber yapmasınlar. Fransa’da her yer yakılıp yıkıldı. Fatih Portakal da mı ülkemizde her tarafın yakılıp yıkılmasını istiyor? Biz de kamyoncu esnafı olarak bu devlete vergi ödüyoruz, en zor şartlarda çalışıyoruz. Zorluğu çeken bizler rahatsız olmazken, rahat olan kişiler ülkemizi karıştırmaya çalışıyor. Böyle bir açıklamayı kabul etmiyoruz, kendisinden şikayetçiyiz” dedi.

Pamukovalı kamyoncular suç duyurusunda bulunduktan sonra adliye önünde Türk bayrağı açıp ‘Şehitler ölmez vatan bölünmez’ sloganı atarak dağıldı.

Ziyaretçi Yorumları

İlgili Terimler :