30 Mart 2023 - Hoş geldiniz

HATAY’IN DEFNE İLÇESİ BELEDİYE BAŞKANI İBRAHİM GÜZEL’DEN ”ÇADIR” İSYANI: ”DUYUN ARTIK YA. VALLAHİ YETER, BUNUN MUHATABI KİMSE ÜSTÜNE ALINSIN. BENİ DE SİLİVRİ’YE ATIN.”

Ana Sayfa » GÜNCEL » HATAY’IN DEFNE İLÇESİ BELEDİYE BAŞKANI İBRAHİM GÜZEL’DEN ”ÇADIR” İSYANI: ”DUYUN ARTIK YA. VALLAHİ YETER, BUNUN MUHATABI KİMSE ÜSTÜNE ALINSIN. BENİ DE SİLİVRİ’YE ATIN.”

Eklenme : 23.02.2023 - 20:36

HATAY’IN DEFNE İLÇESİ BELEDİYE BAŞKANI İBRAHİM GÜZEL’DEN ”ÇADIR” İSYANI: ”DUYUN ARTIK YA. VALLAHİ YETER, BUNUN MUHATABI KİMSE ÜSTÜNE ALINSIN. BENİ DE SİLİVRİ’YE ATIN.”

Hatay’ın Defne ilçesi Belediye Başkanı İbrahim Güzel, canlı yayında depremzedelerin çadır sıkıntısının devam ettiğini belirterek “Duyun artık ya. Vallahi yeter. Bir çadır gönderemediniz” dedi. Güzel, “Bunun muhatabı kimse üstüne alınsın. Beni de Silivri’ye atın” ifadelerini kullandı.

İbrahim Güzel, bugün Halk TV ana habere bağlandı. Moderatör İrfan Değirmenci ile yaşanan son depremi konuşan Güzel, depremzedelere yeteri kadar yardımın getirilmediğini söyleyerek, “İnsanların başlarını sokabileceği bir yerleri yok” dedi.

‘DUYUN ARTIK YA’

Güzel şunları söyledi:

“Dost belediyeler geldi. Beslenme, su, battaniye ihtiyacını karşıladık ama insanların başlarını sokabilecek bir yerleri yok. Duyun artık ya. Vallahi yeter. Bir çadır gönderemediniz. Bunun muhatabı kimse de o üstüne alınsın artık. Beni de Silivri’ye atın. Bittik ya, kapatıyorum ben artık, yeter.”

Güzel bu sözlerinin ardından telefonu kapattı.

 

İLGİLİ HABER:

FELAKETİN GÖRÜNMEYEN YÜZÜ: ÇADIRLARDAN, YEMEK KUYRUKLARINDAN, KÖYLERDEN YÜKSELEN ÇIĞLIKLAR

Benzer Haberler

Facebook'ta Biz

Çanakkale Rent a Car Banka Kredisi diş rehberi Bozcaada Otelleri Bozcaada Otelleri Bozcaada Pansiyonları