6 Haziran 2023 - Hoş geldiniz

” 418 MİLYAR DOLAR KONULU REKLAM FİLMİNİ YAYINLAMADILAR” DİYEN KILIÇDAROĞLU: ”EY ÇETELER, SİZ HÂLÂ ANLAMADINIZ, BAY KEMAL ASLA YOLUNDAN DÖNMEZ”

Ana Sayfa » GÜNCEL » ” 418 MİLYAR DOLAR KONULU REKLAM FİLMİNİ YAYINLAMADILAR” DİYEN KILIÇDAROĞLU: ”EY ÇETELER, SİZ HÂLÂ ANLAMADINIZ, BAY KEMAL ASLA YOLUNDAN DÖNMEZ”

Eklenme : 07.04.2023 - 22:11

” 418 MİLYAR DOLAR KONULU REKLAM FİLMİNİ YAYINLAMADILAR” DİYEN KILIÇDAROĞLU: ”EY ÇETELER, SİZ HÂLÂ ANLAMADINIZ, BAY KEMAL ASLA YOLUNDAN DÖNMEZ”

Kılıçdaroğlu, Twitter hesabından “Herkesin kiminle ve ne ile mücadele ettiğimizi çok iyi anlaması gerekiyor. Bu iş çok ciddi, bu seçim de çok hayati. Ey çeteler! Siz hala anlamadınız, Bay Kemal asla yolundan dönmez” notuyla bir video yayınladı. Videoda ‘beşli çete’ye seslenen Kılıçdaroğlu, 418 milyar dolar konulu bir reklam hazırladıklarını ancak bunun televizyon kanalları tarafından yayınlanmadığını ifade ederek “418 milyar dolar serisinin ilk filmini birazdan paylaşacağım” dedi.

 

Millet İttifakı cumhurbaşkanı adayı Kemal Kılıçdaroğlu sosyal medya hesabından dikkat çeken bir paylaşımda bulundu.

Saat 21.30’u işaret eden Kılıçdaroğlu paylaşımında “Sevgili halkım, korku dağları sarmış. Çok önemli bir mesele var, hepinizi 21.30’da buraya bekliyorum” ifadelerini kullandı.

BEKLENEN VİDEO YAYINLANDI

Kılıçdaroğlu saatler 21.30’u gösterdiğinde beklenen videoyu “Herkesin kiminle ve ne ile mücadele ettiğimizi çok iyi anlaması gerekiyor. Bu iş çok ciddi, bu seçim de çok hayati. Ey çeteler! Siz hala anlamadınız, Bay Kemal asla yolundan dönmez” notuyla paylaştı.

Kılıçdaroğlu videoda şunları söyledi:

“Sevgili halkım sizden çalınan 418 milyar dolar para var. 20 yılda bine yakın yandaş şirket bir araya geldi. Ve hazineyi soydu. Çalınan para sizin paranız. Bu arada şunu da söyleyeyim: Devletle birlikte dürüstçe hizmet veren on binlerce de şirket var. Onların hepsinin başımın üzerinde yeri var. Ben de bu çetelerle ilgili net konuştum, bu çeteler benim can düşmanımdır dedim. Bu çetelerden tahsil edeceğim 418 milyar dolarla halkım için yapacaklarımızı anlattım, kısa filmlerle. Bu filmler bu gece televizyonlarda yayınlanacak. Ama bazı kanallar yayınlamayı reddetti. Hırsızlığa kalkan oluşturacak bir yasak için kimlere haber uçurduklarını da biliyorum. Ey çeteler! Ey halkın gasp edilmiş parasıyla anılan medyalar! Ben sizden mi korkacağım? Halkımız refaha ve huzura kavuşacak. Bunun için ben sizinle ölümüne mücadele edeceğim. Ben sırtımı milletime yaslıyorum. 418 milyar dolar filminin ilk serisini birazdan paylaşacağım

 

 

İLGİLİ HABER:

DSP ESKİ GENEL BAŞKANI ZEKİ SEZER, DSP’Yİ BU HALE GETİRENLERİ VE MUHARREM İNCE’Yİ NASIL UYARDI?..

Benzer Haberler

Facebook'ta Biz

Çanakkale Rent a Car Banka Kredisi diş rehberi Bozcaada Otelleri Bozcaada Otelleri Bozcaada Pansiyonları