2 Haziran 2023 - Hoş geldiniz

”HİZBULLAH TERÖR ÖRGÜTÜ DEĞİLDİR” DİYEN HÜDA PAR’DAN ”YEMİN” ÇIKIŞI: ”BİZ YEMİN METNİNİN DOĞRU BİR METİN OLDUĞUNU DÜŞÜNMÜYORUZ..”

Ana Sayfa » GÜNCEL » ”HİZBULLAH TERÖR ÖRGÜTÜ DEĞİLDİR” DİYEN HÜDA PAR’DAN ”YEMİN” ÇIKIŞI: ”BİZ YEMİN METNİNİN DOĞRU BİR METİN OLDUĞUNU DÜŞÜNMÜYORUZ..”

Eklenme : 25.05.2023 - 9:16

”HİZBULLAH TERÖR ÖRGÜTÜ DEĞİLDİR” DİYEN HÜDA PAR’DAN ”YEMİN” ÇIKIŞI: ”BİZ YEMİN METNİNİN DOĞRU BİR METİN OLDUĞUNU DÜŞÜNMÜYORUZ..”

14 Mayıs’ta gerçekleştirilen milletvekili seçimlerinde AKP listelerinden TBMM’ye girmeye hak kazanan HÜDA PAR milletvekili Serkan Ramanlı’nın Meclis yemini ile ilgili sözleri dikkat çekti. Ramanlı, yemin metninin doğru olmadığını ve değiştirilmesi gerektiğini savundu.

“DOĞRU BİR METİN DEĞİL”

Ramanlı,”O yemin metni doğru bir metin mi? Bana göre değil. Nasıl ki çocuklarımıza yıllarca bir ideoloji üzerine, varlığını armağan etmek üzerinden bir metin okutuldu her sabahın köründe. Nasıl ki yanlıştı, nasıl ki o yanlıştan dönüldü. Biz parti programımıza da yazdık yemin metni değiştirilmelidir. Biz o yemin metninin doğru bir metin olduğunu düşünmüyoruz.” dedi.

“CHP’NİN ALTI OKU ÜZERİNE NİYE YEMİN EDİYORUM”

Ramanlı sözlerine şöyle devam etti: “Hiç kimse bir ideoloji üzerine yemin etmemelidir. Ben CHP’li değilim. CHP’nin altı oku üzerine ben niye yemin ediyorum. Biz diyoruz ki bütün ideolojilerden insanlar sıyrılsın.”

“BURADAN KİMSEYE EKMEK ÇIKMAZ”

Sözlerinin cımbızlandığını belirten Ramanlı yeni bir açıklama yaparak, “Milletvekili yemini konusunda hiçbir tereddüt yok. Herkes kurallara uymak zorunda. Biz de uyacağız. Kimse boşuna algı peşinde koşmasın. Buradan kimseye ekmek çıkmaz.” ifadelerini kullandı.

İLGİLİ HABER: HÜDAR PAR ATIK MECLİS’TE..CUMHURİYETİ BÜTÜN TEMEL İLKELERİNE YÖNELİK SAVAŞ AÇMIŞ DURUMDALAR..ÜLKEDE BAŞTA KADIN YURTTAŞLARIMIZ OLMAK ÜZERE ARTIK HERKES BÜYÜK BİR TEHLİKE KARŞI KARŞIYA..HÜDA PAR MİLLETVEKİLİ SERKAN RAMANLI MECLİS YEMİNİ İLE İLGİLİ AYNEN ŞUNU SÖYLÜYOR: ”BİZ YEMİN METNİNİN DOĞRU BİR METİN OLDUĞUNU DÜŞÜNMÜYORUZ..”

VE İŞTE BU GELİŞMELERİN PARALELİNDE:

ÜMİT ÖZDAĞ İKİNCİ TUR ÖNCESİ SEÇİMLERİN KADERİNİ DEĞİŞTİRECEK BİR ADIM ATTI: ”BEN İÇİŞLERİ BAKANI”..

Benzer Haberler

Facebook'ta Biz

Çanakkale Rent a Car Banka Kredisi diş rehberi Bozcaada Otelleri Bozcaada Otelleri Bozcaada Pansiyonları