İDDİA DOĞRU İSE, KILIÇDAROĞLU YİNE YANLIŞ SULARDA YÜZÜYOR DEMEKTİR.

Ana Sayfa » GÜNCEL » İDDİA DOĞRU İSE, KILIÇDAROĞLU YİNE YANLIŞ SULARDA YÜZÜYOR DEMEKTİR.

07.12.2018 - 8:19

İDDİA DOĞRU İSE, KILIÇDAROĞLU YİNE YANLIŞ SULARDA YÜZÜYOR DEMEKTİR.

CNN TÜRK canlı yayınında açıklamalarda bulunan Hürriyet Gazetesi yazarı Abdulkadir Selvi, Kemal Kılıçdaroğlu ile Abdullah Gül arasında yaklaşık 3 hafta önce bir görüşme gerçekleştiğini duyurdu.

Selvi, canlı yayında görüşmenin detaylarını şöyle açıkladı:

“Aslında sadece bir görüşme değil, Sayın Kılıçdaroğlu ile kasım ayında yaptığı görüşme var Sayın Abdullah Gül’ün. Daha önce de Ekim ayında Temal Karamollaoğlu ile yapılan bir görüşme var Abdullah Gül ile. Ben onu hem Abdullah Gül kanadına, hem de Karamollaoğlu’nun bizzat kendisin sormuştum. Burada paylaşabiliriz. Sayın Kılıçdaroğlu ‘güncel siyasete girmedik, dış politika ağırlıklı olarak görüştük. Dış politikadaki gelişmeleri değerlendirdik. Demokratik hukuk devleti ve ekonomiyi konuştuk, ancak güncel siyasete girmedik’ diye Kemal Kılıçdaroğlu’nun açıklamaları var.”

Yurtseverlik.Com şimdi soruyor:

Kılıçdaroğlu’nun AKP’nin en derin isimlerinin başında gelen Abdullah Gül’le dış politikanın nesini görüşür?

24 Haziran seçimleri öncesi Abdullah Gül’ü Millet İttifakı’nın Cunhurbaşkanı adayı yapmak için çok uğraştığı, sonradan Meral Akşener’in itirazları üzerine ortaya çıkan Kılıçdaroğlu’nun Abdullah Gül sevgisi nereden kaynakmaktadır?

Türkiye açısından hayati önem taşıyan 31 Mart yerel seçimleri öncesi böyle bir görüşmenin tabanda rahatsızlık yaratacağını Kılıçdaroğlu ve ekibi niçin düşünemez?

Kılıçdaroğlu’nun çevresinde ”Sayın Genel Başkanım bu süreçte böyle bir görüşme çok risk taşır.” diye onu uyaracak aklı başında bir yetkili yok mudur?

Ziyaretçi Yorumları

İlgili Terimler :