İMAMOĞLU GÜL’ÜN YORUMUNU DEĞERLENDİRDİ: BU ŞEKİLDE YORUM YAPMASI SEVİNDİRİCİ AMA SESLERİNİN DAHA GÜR ÇIKMASI LAZIM.

Ana Sayfa » GÜNCEL » İMAMOĞLU GÜL’ÜN YORUMUNU DEĞERLENDİRDİ: BU ŞEKİLDE YORUM YAPMASI SEVİNDİRİCİ AMA SESLERİNİN DAHA GÜR ÇIKMASI LAZIM.

12.04.2019 - 18:27

İMAMOĞLU GÜL’ÜN YORUMUNU DEĞERLENDİRDİ: BU ŞEKİLDE YORUM YAPMASI SEVİNDİRİCİ AMA SESLERİNİN DAHA GÜR ÇIKMASI LAZIM.

Resmi olmayan sonuçlara göre İBB Başkanı olan Ekrem İmamoğlu, gazetecilerin sorularını yanıtladı. İmamoğlu, Abdullah Gül’ün “Bize yapılan yanlışları güçlü olunca biz başkalarına yapmamalıyız” açıklaması ile ilgili sorulan soruya “Bir önceki Cumhurbaşkanının bu şekilde yorum yapması sevindirici ama seslerinin daha gür çıkması lazım.” şeklinde yanıt verdi.

Resmi olmayan sonuçlara göre İBB Başkanı olan Ekrem İmamoğlu, Abdullah Gül’ün “Bize yapılan yanlışları güçlü olunca biz başkalarına yapmamalıyız” açıklaması ile ilgili sorulan soruya “Bir önceki Cumhurbaşkanının bu şekilde yorum yapması sevindirici ama seslerinin daha gür çıkması lazım. Bu ses öyle yumuşak tonda bir ses olmamalı. Bu iş parti meselesi değil. A kişisi B kişisi meselesi değil. 82 milyon insanın geleceğe daha umutla bakabilme meselesi. Teşekkür ederiz. Kesinlikle geçmişte de hatalar olmuş. İnsanlara zulümler sıkıntılar yaşatılmış. Tek yönlü değil. Kime yapılsa karşı çıkmalıyız. Bu güzel bir örneklem. Daha yoğun bir şekilde sürece dair fikirlerini beyan etmelerini dilerim.” şeklinde yanıt verdi.

Ziyaretçi Yorumları

İlgili Terimler :