İMAMOĞLU HİÇBİR YERDE PROTESTO EDİLMEDİĞİ HALDE YILDIRIM BÖYLE BİR ŞEY VARMIŞCASINA BU MESAJI NİÇİN ATTI ?

Ana Sayfa » GÜNCEL » İMAMOĞLU HİÇBİR YERDE PROTESTO EDİLMEDİĞİ HALDE YILDIRIM BÖYLE BİR ŞEY VARMIŞCASINA BU MESAJI NİÇİN ATTI ?

26.05.2019 - 15:37

İMAMOĞLU HİÇBİR YERDE PROTESTO EDİLMEDİĞİ  HALDE YILDIRIM BÖYLE BİR ŞEY VARMIŞCASINA BU MESAJI NİÇİN ATTI ?

 

Seçildiği halde elinden mazbatası alınmış İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı İmamoğlu 16 milyonluk kentin her yanını karış karış gezdiği ve üstelik bunun büyük bölümünü AKP seçmeninin yoğun yaşadığı bölgelerde sürdürdüğü halde şimdiye kadar hiç protestoyla karşılaşmadı. Aksine tabanda kendisine karşı büyük bir sevgi var. Bu 31 Mart seçimlerine giden süreçte de böyleydi, şimdi de aynı sıcaklıkta devam ediyor.

Peki Binali Yıldırım bu gerçeği bilmiyormuş gibi o mesajı niçin attı?

AK Parti’nin İstanbul Büyükşehir Belediye Başkan adayı Binali Yıldırım, “CHP adayına yönelik protesto haberlerine rastlıyorum. Bu tür davranışları doğru bulmuyorum” dedi.

AK Partili Yıldırım, son dönemde CHP’nin İstanbul Büyükşehir Belediye Başkan adayı Ekrem İmamoğlu’na yönelik protesto haberleriyle karşılaştığını belirterek, bu tür davranışları doğru bulmadığını söyledi.

Yıldırım, twitter hesabından yaptığı açıklamada şu ifadelere yer verdi:

“Son günlerde CHP adayına yönelik protesto haberlerine rastlıyorum. Bu tür davranışları doğru bulmuyorum. İstanbullu hemşehrilerimin, adayların kendilerini en iyi şekilde ifade etmesine fırsat tanıyacağına inanıyorum. İstanbul demek hoşgörü demek, İstanbul demek barış demek.”

Ziyaretçi Yorumları

İlgili Terimler :