1 Ekim 2022 - Hoş geldiniz

İSMAİL KÜÇÜKKAYA’NIN HALK TV’YE GEÇMESİNİN ARDINDAN, GENEL YAYIN YÖNETMENİ SUAT TOKTAŞ KANALDAN AYRILDIĞINI DUYURDU

Ana Sayfa » GÜNCEL » İSMAİL KÜÇÜKKAYA’NIN HALK TV’YE GEÇMESİNİN ARDINDAN, GENEL YAYIN YÖNETMENİ SUAT TOKTAŞ KANALDAN AYRILDIĞINI DUYURDU

Eklenme : 15.09.2022 - 18:43

İSMAİL KÜÇÜKKAYA’NIN HALK TV’YE GEÇMESİNİN ARDINDAN, GENEL YAYIN YÖNETMENİ SUAT TOKTAŞ KANALDAN AYRILDIĞINI DUYURDU

Halk TV Genel Yayın Yönetmeni Suat Toktaş ayrılığını Twitter hesabından duyurdu.

Toktaş, ayrılık mesajında “Halk TV ile buraya kadar.  Halk TV’nin ekran arkasındaki/önündeki fedakar emekçileriyle birlikte sayıca bizi üçe, dörde katlayan kanalları geçerek bayrağı 2,5 yılda zirveye diktik. Yolun açık olsun Halk TV,  yolunuz açık olsun can arkadaşlarım. Teşekkürler @cafermahiroglu…” dedi.

CNNTürk’te haber müdürlüğü, HaberTürk’te genel yayın yönetmenliği, Haber Global’de kurucu genel yayın yönetmenliği yapan Suat Toktaş, ayrılığının nedeniyle ilgili izahatte bulunmadı.

Suat Toktaş’ın ayrılığının, kanalın sahibi Cafer Mahiroğlu’nun “Halkın kanalı Halk TV’de koca yürekli bir adam daha artık bize yarenlik edecek” sözleriyle duyurduğu, Fox TV’nin 9 yıl boyunca sabah kuşağını yapan İsmail Küçükkaya’nın Halk TV’ye gelişinden sonra olması dikkati çekti.

Suat Toktaş, ayrılık mesajında Halk TV izleyicilerine de teşekkür ederek “Meslek hayatımda gördüğüm en zinde, en sahiplenen, en denetleyen bir izleyici kitlesine hitap etmek hem zorlayıcı, hem öğreticiydi” ifadelerini kullandı.

İLGİLİ HABER: HALK TV’DE DEPREM ÜSTÜNE DEPREM..İSMAİL KÜÇÜKKAYA’NIN HALK TV’YE GEÇMESİNİN ARDINDAN, GENEL YAYIN YÖNETMENİ SUAT TOKTAŞ KANALDAN AYRILDIĞINI DUYURDU..PEKİ ÖNCESİNDE YAŞANANLARIN BU AYRILIKLA BİR İLGİSİ VAR MI?

MEDYADA OPERASYON..PORTAKAL’IN ARDINDAN KÜÇÜKKAYA DA FOX HABER’DEN ATILDI..İŞTE NEDENİ

Benzer Haberler

Facebook'ta Biz

Çanakkale Rent a Car Banka Kredisi diş rehberi Bozcaada Otelleri Bozcaada Otelleri Bozcaada Pansiyonları