ISRARLA BENİM MAKAM, MEVKİ HIRSIM YOK DEDİ, EN YÜCE MAKAMI BIRAKTI, İSTANBUL’A ADAY OLDU, KAYBETTİ, ŞİMDİ YİNE ADAY VE DOĞDUĞU YERİ ”DEĞİŞTİRDİ”

Ana Sayfa » GÜNCEL » ISRARLA BENİM MAKAM, MEVKİ HIRSIM YOK DEDİ, EN YÜCE MAKAMI BIRAKTI, İSTANBUL’A ADAY OLDU, KAYBETTİ, ŞİMDİ YİNE ADAY VE DOĞDUĞU YERİ ”DEĞİŞTİRDİ”

15.05.2019 - 8:07

ISRARLA BENİM MAKAM, MEVKİ HIRSIM YOK DEDİ, EN YÜCE MAKAMI BIRAKTI, İSTANBUL’A ADAY OLDU, KAYBETTİ, ŞİMDİ YİNE ADAY VE DOĞDUĞU YERİ ”DEĞİŞTİRDİ”

Erzincan doğumlu Binali Yıldırım, İstanbul için ‘doğduğum şehir’ açıklaması yaptı

Erzincan doğumlu olan Binali Yıldırım, İstanbul için, ‘doğduğum büyüdüğüm, müjdelenmiş bu şehir’ ifadelerini kullandı.

 

YSK kararı ile yerel seçimlerin İstanbul’da tekrarlanması kararının ardından seçim çalışmalarına başlayan AKP’nin adayı Binali Yıldırım’ın memleket çıkışı dikkat çekti.

Yıldırım, paylaştığı bir tweette İstanbul’da doğduğu şeklindeki açıklaması sosyal medyada gündem oldu.

YSK’nın İstanbul’daki seçimleri iptal etmesinin ardından İBB Başkanlığına yeniden aday olan AKP’li Binali Yıldırım, Twitter’daki doğum yeri paylaşımıyla gündeme geldi.

Yıldırım’ın Twitter hesabından yaptığı, “Benim makam mevki hırsım yok, bütün makamları gördüm. Doğduğum büyüdüğüm, müjdelenmiş bu şehir için çok büyük hayallerim var, projelerim var. Bunların hırsı var bende” paylaşımı sonrası sosyal medya kullanıcıları Yıldırım’ın Meclis kayıtlarında Erzincan doğumlu olarak geçtiğini hatırlattı.

[Haber görseli]

Ziyaretçi Yorumları

İlgili Terimler :