21 Nisan 2021 - Hoş geldiniz

”İŞTE BENİM STİLİM”İN BAHAR CANDAN’I: ”ÇOK YALNIZIM, BİR ARKADAŞ ARIYORUM, MAAŞINI VERECEĞİM”

Ana Sayfa » GÜNCEL » ”İŞTE BENİM STİLİM”İN BAHAR CANDAN’I: ”ÇOK YALNIZIM, BİR ARKADAŞ ARIYORUM, MAAŞINI VERECEĞİM”

Eklenme : 30.03.2021 - 11:30

”İŞTE BENİM STİLİM”İN BAHAR CANDAN’I: ”ÇOK YALNIZIM, BİR ARKADAŞ ARIYORUM, MAAŞINI VERECEĞİM”

‘İşte Benim Stilim’ yarışmasının ikinci sezonunda yarışan Nihal Candan’ın kardeşi olarak programa dahil olan Bahar Candan, zaman zaman saç rengiyle, zaman zaman paylaşımlarıyla, zaman zaman da yaptığı ilginç photoshop’larla gündeme geliyor.

‘İşte Benim Stilim’ ile ünlenen sosyal medya fenomeni Bahar Candan, gündeme yine bomba gibi bir açıklamayla geldi.

Yaptıkları ve söyledikleriyle sık sık dikkatleri üzerine çeken Bahar Candan, Instagram hesabının hikaye kısmından takipçilerine seslendi.

Posta Gazetesi’nde yer alan habere göre yalnızlığından dem vuran fenomen isim, “Çok yalnızım ve sıkılıyorum. Bir arkadaş arıyorum, maaşını vereceğim” şeklinde bir paylaşımda bulundu.

KENDİSİNİ SANDALYEDEN YERE ATMIŞTI

‘Doya Doya Moda’ yarışmasında farklı konuşma şekli ve davranışlarıyla sıkça adından söz ettiren Bahar Candan, geçtiğimiz haftalarda yayınlanan bir bölümde bilerek kendini sandalyede yere atmıştı. Candan’ın bilerek yaptığı bu davranış jüri üyelerini de kızdırmıştı.

Bahar Candan, değişimiyle de gündeme gelmeye devam ediyor. Son olarak saçlarını sarıya boyatması ve aldığı kilolarla adından söz ettiren Candan, bu kez dudaklarındaki değişiklikle dikkat çekti.

TAKİPÇİLERİ İKİYE BÖLÜNDÜ

Bahar Candan’ın son hali takipçilerini ikiye böldü. Candan’ın bazı takipçileri “Her halinle güzelsin” derken kimileri de, “Bu kadar estetiğe gerek var mıydı?” diye sordu.

Geçtiğimiz aylarda bu konuyla ilgili açıklama yapan Candan, “Dudaklarımda dolgu var. Dudaklarım büyük olsun istedim. Çok büyük oldu. Oldukça memnunum” demişti.

Benzer Haberler

Facebook'ta Biz

Çanakkale Rent a Car Banka Kredisi diş rehberi Bozcaada Otelleri Bozcaada Otelleri Bozcaada Pansiyonları