4 Temmuz 2022 - Hoş geldiniz

İYİ PARTİ’DE DİKKAT ÇEKEN YENİ KATILIMLAR

Ana Sayfa » GÜNCEL » İYİ PARTİ’DE DİKKAT ÇEKEN YENİ KATILIMLAR

Eklenme : 23.05.2022 - 8:49

İYİ PARTİ’DE DİKKAT ÇEKEN YENİ KATILIMLAR

İYİ Parti Genel Başkanı Meral Akşener, partisinin İstanbul’daki 100 bininci ve diğer yeni üyelerine, Yenikapı’daki Dr. Mimar Kadir Topbaş Gösteri ve Sanat Merkezi’nde dün  törenle rozet taktı.

İYİ Parti’den konuya ilişkin dün  yapılan yazılı açıklamada, partiye katılanlar arasında, FETÖ’nün ‘kumpas davaları’ olarak Ergenekon, Balyoz, hipnozla işkence, sahtecilik ve yağma davalarından toplam 37,5 yıl hapis cezasına çarptırılan ve 4 yıl 9 ay 25 gün cezaevinde kalan eski askeri hakim Ahmet Zeki Üçok ile 27 Mayıs 1980’de öldürülen dönemin MHP Genel Başkan Yardımcısı, eski Gümrük ve Tekel Bakanı Gün Sazak’ın yeğeni Gözde Sazak’ın da olduğu bildirildi. Gözde Sazak Yüksek Mimarlık yapıyor. Türk siyasetinin önemli isimlerinden, kıymetli devlet adamı merhum Gün Sazak’ın yeğeni. İYİ Parti’nin Maltepe Belediyesi’ndeki kent konseyi temsilcisi.

Açıklamada, İYİ Parti’ye katılan diğer isimlerin ise Ayşe Çebi ( Trabzon’un Araklı ilçesinde doğdu. TÜMBİAD, TÜMBİFED, TÜMBİKON, TSTK gibi kurumlarda ve STK’larda görev aldı. Çebi Vakfı’nın genel sekreterliğini yürütüyor.), Kağan Boyacıoğlu, Necdet Tekin, Prof. Dr. Kerem Karabulut ve Emin Özkurt olduğu duyuruldu.

 

Benzer Haberler

Facebook'ta Biz

Çanakkale Rent a Car Banka Kredisi diş rehberi Bozcaada Otelleri Bozcaada Otelleri Bozcaada Pansiyonları