29 Eylül 2023 - Hoş geldiniz

KILIÇDAROĞLU, BÜLENT KUŞOĞLU’NUN ” BAŞKA BİR ADAY ÇIKARSA ALTILI MASA DAĞILIR” AÇIKLAMASININ ARDINDAN VEKİLLERE VE PARTİ YÖNETİCİLERİNE ”YASAK” GETİRDİ

Ana Sayfa » GÜNCEL » KILIÇDAROĞLU, BÜLENT KUŞOĞLU’NUN ” BAŞKA BİR ADAY ÇIKARSA ALTILI MASA DAĞILIR” AÇIKLAMASININ ARDINDAN VEKİLLERE VE PARTİ YÖNETİCİLERİNE ”YASAK” GETİRDİ

Eklenme : 16.09.2022 - 18:05

KILIÇDAROĞLU, BÜLENT KUŞOĞLU’NUN ” BAŞKA BİR ADAY ÇIKARSA ALTILI MASA DAĞILIR” AÇIKLAMASININ ARDINDAN VEKİLLERE VE PARTİ YÖNETİCİLERİNE ”YASAK” GETİRDİ

CHP Lideri Kemal Kılıçdaroğlu, son olarak Genel Başkan Yardımcısı Bülent Kuşoğlu’nun, “Kılıçdaroğlu dışında bir aday çıkarsa masa dağılır” açıklamalarının ardından, milletvekilleri ve genel başkan yardımcılarına Altılı Masa’nın üzerinde görüştüğü konular hakkında açıklama yapma yasağı getirdi.

Birgün’de yer alan habere göre, CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, bazı milletvekili ve genel başkan yardımcılarının Altılı Masa’nın henüz uzlaşı sağlamadığı konular hakkındaki değerlendirmelerinden rahatsızlık duydu. Masada bulunan diğer genel başkanların tepkisini çekebilecek ifadelere katılmayan Kılıçdaroğlu’nun, bu konuda değerlendirme yapılmamasını istediği öğrenildi.

Bu sözlerin hem Altılı Masa’nın diğer ortaklarından tepki göreceğini, hem de iktidar tarafından olumsuz algı için kullanılabileceğini düşünen Kılıçdaroğlu’nun bu nedenle değerlendirme yapılmamasını istediği öğrenildi.

Öte yandan CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, Silivri’deki ziyaretinde açıklamalarda bulundu.

ALTILI MASAYLA İLGİLİ SÖYLENTİLERİ YALANLADI

  • Beraber Türkiye’nin düzelmesi için mücadele ettiğimiz partili arkadaşlarımız, diğer liderler de var. O liderlerle arada bir bir araya geliyoruz, konuşuyoruz. 2 Ekim’de tekrar bir araya geleceğiz ve konuşacağız.
  • Gerçekten de gidiş iyi bir gidiş değil aslında. Türkiye’nin neresine gidersem gideyim aynı endişe dile getiriliyor. Sizden sadece bir şey istirham ediyorum: Televizyonlar, gazeteler… ‘İhtilaf çıktı, kavga çıktı, yok şöyle oldu, yok böyle oldu…’ Bunların hiçbirisine inanmayın.
  • Her birimiz Türkiye’nin geleceği için endişe taşıyoruz ve bu endişeleri gidermeye çalışıyoruz.  Vatandaşlar arasında hiçbir ayrım yapmadan, herkesin en azından düşünce özgürlüğünü, ekonomik güvencesini sağlama imkânımız var. Bunu yapacağız. Herkesin üretmesi, çalışması, alın terine değer verilmesi lazım. Alın terine değer vermeyen bir ülkenin zaten büyüme şansı yoktur. Öbür türlü Türkiye geriye gider bugün yaşadığımız tabloda olduğu gibi.”

İLGİLİ HABER: İYİ PARTİ’NİN EN YETKİLİ İSİMLERİNDEN GRUP BAŞKANI İSMAİL TATLIOĞLU 3 AY ÖNCE BİR YOUTUBE KANALINA YAPTIĞI AÇIKLAMADA ŞUNLARI SÖYLEDİ: ”ERDOĞAN’IN KARŞISINDA ONU GEÇEN 3 ADAY VAR, AKŞENER-İMAMOĞLU- YAVAŞ.” ISRARLA, ÜSTÜNE BASARAK YAPILAN BU AÇIKLAMA ÇOK ÖNEMLİYDİ. İKİ HAFTA ÖNCE İSE İYİ PARTİ İSTANBUL İL BAŞKANI BUĞRA KAVUNCU ŞUNLARI SÖYLEDİ: ”SAHADA GEZİYORUZ. ADAYLIK KONUSUNDA MANSUR YAVAŞ’A BÜYÜK İLGİ VAR.” NE OLUYOR? NE ANLAMA GELİYOR BUNLAR? BAŞKA BİR OYUN MU OYNANIYOR? CHP GENEL BAŞKAN YARDIMCISI BÜLENT KUŞOĞLU’NUN HÜRRİYET’TEN HANDE FIRAT’A YAPTIĞI ”KILIÇDAROĞLU DIŞINDA BAŞKA BİR ADAY ÇIKARSA ALTILI MASA DAĞILIR.” SÖZLERİ BOŞUNA SÖYLENMİŞ ŞEYLER DEĞİL. PEKİ AKŞENER BU ARADA NE YAPIYOR? İŞTE YANITI….

Benzer Haberler

Facebook'ta Biz

Çanakkale Rent a Car Banka Kredisi diş rehberi Bozcaada Otelleri Bozcaada Otelleri Bozcaada Pansiyonları