KILIÇDAROĞLU UYARDI: ”SEÇİMİN ÜZERİNE GÖLGE DÜŞMESİN.”

Ana Sayfa » GÜNCEL » KILIÇDAROĞLU UYARDI: ”SEÇİMİN ÜZERİNE GÖLGE DÜŞMESİN.”

24.06.2018 - 13:27

KILIÇDAROĞLU UYARDI: ”SEÇİMİN ÜZERİNE GÖLGE DÜŞMESİN.”

CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, oyunu Ankara Çukurambar’daki Arjantin İlkokulu’nda kullanıyor. Oy verme işleminin ardından gazetecilere açıklama yapan Kılıçdaroğlu, özellik Güneydoğu’dan bazı şikayetler aldıklarını belirterek sandık başında görevli memurlara bir çağrıda bulunarak, ‘Devlet memuru olduğunuzu unutmayın’ dedi.

CHP lideri Kemal Kılıçdaroğlu, eşi ve oğlu ile oy kullanmaya gitti.
Kılıçdaroğlu, oy verme işleminin ardından gazetecilere yaptığı açıklamada sandıkta görevli memurlara çağrıda bulunarak ‘Devlet memuru olduğunuzu’ unutmayın dedi.

Kılıçdaroğlu’nun açıklaması şöyle; “Yorucu bir maratondan sonra hepbirlikte sandığa gidiyoruz. Oylarımızı kullanıyoruz. Genel merkezde arkadaşlarım çalışıyorlar. Türkiye’nin genelinde ciddi bir sorunla karşılaşmadık ama belli bölgelerden ciddi şikayetler geliyor. Vekil arkadaşlarımız ellerinden gelen çabayı gösteriyorlar, beki bu gün ögleden sonra parti sözcümüz basına daha ayrıntılı açıklama yapacak. Açık net bütün kamu görevlilerine çağrıda bulunuyorum. Lütfen devlet memuru olduğunuzu unutmayın. Bir siyası parti memuru değilsiniz, birilerinin baskısı altında kalmayınız. Onlara devlet memuru olduklarını hatırlatmak benim görevimdir. Seçimin üzerine gölge düşmemelidir. Herkes görevini yapsın’

Kılıçdaroğlu, seçim sonuçlarını ise parti genel merkezinde takip edecek.

Ziyaretçi Yorumları

İlgili Terimler :