7 Temmuz 2022 - Hoş geldiniz

KILIÇDAROĞLU YOL ARKADAŞLARINA ”YA KATILIN YA DA YOLUMDAN ÇEKİLİN” DEMİŞTİ, YİNE TEKRARLADI: ”DURUMDAN MEMNUNSANIZ AYRILIN BİZDEN”

Ana Sayfa » GÜNCEL » KILIÇDAROĞLU YOL ARKADAŞLARINA ”YA KATILIN YA DA YOLUMDAN ÇEKİLİN” DEMİŞTİ, YİNE TEKRARLADI: ”DURUMDAN MEMNUNSANIZ AYRILIN BİZDEN”

Eklenme : 27.04.2022 - 14:21

KILIÇDAROĞLU YOL ARKADAŞLARINA ”YA KATILIN YA DA YOLUMDAN ÇEKİLİN” DEMİŞTİ, YİNE TEKRARLADI: ”DURUMDAN MEMNUNSANIZ AYRILIN BİZDEN”

CHP lideri Kemal Kılıçdaroğlu, basın mensuplarının sorularını yanıtladı.

Kılıçdaroğlu, “Geniş kitlelerin dertlerini Mısır’daki sağır sultan duydu, Saray’dakinin de duymasını isterim. Böyle bir Türkiye’yi ben istemem. İç politikaya bakın, dış politikaya bakın, ekonomiye bakın. Ben bu şartlarda ne konuşayım? Milyonlarca çocuk karanlığa mahkum edildi. Bu çocuklar okula nasıl gidiyor, ne yiyor? Bunu düşünen var mı? Ben onların dramını yaşamak zorundayım o konuşmayı yapmak için. Bunu da yaşadım ve o konuşmayı yaptım. Bu iktidar bu sorunu çözemez.” dedi.

Cumhuriyet’te yer alan habere göre Kılıçdaroğlu’nun satırbaşları şöyle: 

“YOLUNUZ AÇIK OLSUN, AYRILIN BİZDEN”

– Tek yok yol sandığın gelmesi. Eğer yol arkadaşı olmak istiyorsanız buyurun gelin yürüyeceğiz. Eğer mevcut durumdan memnunsanız yolunuz açık olsun, ayrılın bizden.”

“- Vatanına bağlı bütün kesimleri yol arkadaşım olarak kabul ettim ve onlara çağrı yaptım. Vatanını satanlarla kavga etmek lazım dedim. Ben bunu söylemek zorundayım.”

 

 

Benzer Haberler

Facebook'ta Biz

Çanakkale Rent a Car Banka Kredisi diş rehberi Bozcaada Otelleri Bozcaada Otelleri Bozcaada Pansiyonları