23 Mart 2023 - Hoş geldiniz

KILIÇDAROĞLU’NDAN BAHÇELİ’YE AÇIK ÇAĞRI: ”YANINDAKİ ÇOCUKLARI TESLİM ET”

Ana Sayfa » GÜNCEL » KILIÇDAROĞLU’NDAN BAHÇELİ’YE AÇIK ÇAĞRI: ”YANINDAKİ ÇOCUKLARI TESLİM ET”

Eklenme : 06.01.2023 - 17:33

KILIÇDAROĞLU’NDAN BAHÇELİ’YE AÇIK ÇAĞRI: ”YANINDAKİ ÇOCUKLARI TESLİM ET”

CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, eski Ülkü Ocakları Genel Başkanı Sinan Ateş’in öldürülmesiyle ilgili sessizliğini koruyan MHP lideri Devlet Bahçeli’ye sosyal medya hesabı üzerinden seslendi.

“Bahçeli, ne zamana kadar susacaksın?” diyen Kılıçdaroğlu, “Mafyalarla fotoğraflar çekmeye devam edersen, yanındaki çocuklar da mafyacılık oynamaya başlar. Teslim edeceksin yanındaki çocukları, 3-5 torbacı ile geçiştiremezsin” ifadelerini kullandı.

İşte Kılıçdaroğlu’nun paylaşımı: 

MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli’nin partisinin bu haftaki grup toplantısında yaptığı konuşmada, eski Ülkü Ocakları Başkanı Sinan Ateş’in öldürülmesine ilişkin bir açıklama yapıp yapmayacağı merak ediliyordu. Ancak MHP lideri Ateş’in adını anmadığı konuşmasında, “Hiç kimse suskunluğumuzun asaletinden cesaret almaya kalkışmasın. Kötü niyetlerini bildiğimiz, kötürüm ilişki ağlarını tanıdığımız ve takip ettiğimiz odakların bizimle aşık atması, bize ayar verme küstahlığına tevessül etmeleri, Cumhuriyetin yeni yüzyılını tartışmaya açma sinsilikleri sonuç vermeyecek, yapılan hesaplar ters tepecektir” demeyi tercih etmişti.

Benzer Haberler

Facebook'ta Biz

Çanakkale Rent a Car Banka Kredisi diş rehberi Bozcaada Otelleri Bozcaada Otelleri Bozcaada Pansiyonları