16 Ağustos 2022 - Hoş geldiniz

KILIÇDAROĞLU’NDAN ÇOK SERT ÇIKIŞ: ”ERDOĞAN VAKIF SÜSÜ VERDİĞİ PARALEL YAPILARLA YURT DIŞINA DEVASA PARALAR AKTARIYOR”

Ana Sayfa » GÜNCEL » KILIÇDAROĞLU’NDAN ÇOK SERT ÇIKIŞ: ”ERDOĞAN VAKIF SÜSÜ VERDİĞİ PARALEL YAPILARLA YURT DIŞINA DEVASA PARALAR AKTARIYOR”

Eklenme : 24.05.2022 - 15:55

KILIÇDAROĞLU’NDAN ÇOK SERT ÇIKIŞ: ”ERDOĞAN VAKIF SÜSÜ VERDİĞİ PARALEL YAPILARLA YURT DIŞINA DEVASA PARALAR AKTARIYOR”

Cumhuriyet Halk Partisi Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, partisinin grup toplantısında açıklamalarda bulundu. Kılıçdaroğlu, saat 22.00’de açıklama yapacağını duyurarak, “Akşam 22:00’de bir kaçış planının anatomisini ifşa edeceğim, milletimi de bekliyorum. Erdoğan sakın reddetmeye kalkma, bütün belgeler elimizde” ifadelerini kullandı.

Kılıçdaroğlu’nun açıklaması şu şekilde

“SAAT 22.00’DE AÇIKLAMA YAPACAĞIM”

Suça bulaşmış bürokrat beni iyi dinle kardeşim: Bunlar seni kendilerini kurtarma planlarının içine hiç dahil etmiyorlar. Toplu bir kaçış planı yürürlükte. Bu işlenen planlardan sana rol biçtiler. Değişim geldiğinde halinin nice olduğunu hiç umursamıyorlar. Kaçmanın hazırlıklarını hızlandırdılar. Erdoğan vakıf süsü verdiği paralel yapılarla yurt dışına devasa paralar aktarıyor. Yurtdışındaki yapının başlarında da Erdoğan’ın aile bireyleri geliyor. O yabancı ülkede oturma ve çalışma izni çıkartma istiyorlar paravan yapı üzerinden. Birkaç yüz kişi ile sınırlı. İzin çıkarma peşindeler. O birkaç yüz kişilik kurtarma operasyonunda sen yoksun. O uçağın kapısı sana hiç açılmayacak. Ben de 22.00’de sana skandalı açıklayayım sen de beni dinle. Amacım pisliğe bulaştırdıkları sarmaldan seni yol yakınken kurtarmak. ken kurtarmaktır. Senin üzerinden bitkisel hayata soktukları devleti yeniden canlandırmaktır. Ey devletin şerefli bürokratları bunlarla birlikte sizi de akşam 22.00’de bekliyorum. Sizlerin benim başımın üzerinde yeriniz var. Akşam 22:00’de bir kaçış planının anatomisini ifşa edeceğim, milletimi de bekliyorum. Erdoğan sakın reddetmeye kalkma, bütün belgeler elimizde.”

 

Benzer Haberler

Facebook'ta Biz

Çanakkale Rent a Car Banka Kredisi diş rehberi Bozcaada Otelleri Bozcaada Otelleri Bozcaada Pansiyonları