18 Mayıs 2021 - Hoş geldiniz

KILIÇDAROĞLU’NDAN ”EN KÖTÜ İHTİMALLE TÜRKİYE’DEYİM” DİYEN ERDOĞAN’A:”ÜLKEDE OLMASININ EN KÖTÜ İHİTİMAL OLDUĞUNU KABUL EDİYOR ARTIK”

Ana Sayfa » GÜNCEL » KILIÇDAROĞLU’NDAN ”EN KÖTÜ İHTİMALLE TÜRKİYE’DEYİM” DİYEN ERDOĞAN’A:”ÜLKEDE OLMASININ EN KÖTÜ İHİTİMAL OLDUĞUNU KABUL EDİYOR ARTIK”

Eklenme : 30.04.2021 - 18:01

KILIÇDAROĞLU’NDAN ”EN KÖTÜ İHTİMALLE TÜRKİYE’DEYİM” DİYEN ERDOĞAN’A:”ÜLKEDE OLMASININ EN KÖTÜ İHİTİMAL OLDUĞUNU KABUL EDİYOR ARTIK”

AKP Genel Başkanı ve Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, İstanbul’da cuma namazının ardından açıklamalarda bulundu. Aşı tedarik çalışmalarında herhangi bir sorun yaşanacağını kabul etmediğini söyleyen Erdoğan, “Elimizde yeteri derecede aşı var” dedi.

Cumhuriyet’te yer alan habere göre Erdoğan, “Biontech, Almanya’dan onun verilmiş sözü var. O da inşallah gelecek. Şu anda yine yaptığımız görüşmelerle Sputnik aşısı inşallah geliyor, gelecek” diye konuştu. Yerli aşı çalşımalarına ilişkin de konuşan Erdoğan, çalışmaların devam ettiğini ve Eylül- ekim gibi üretime geçileceğini beklediğini söyledi.

‘KAPANMADA EN KÖTÜ İHTİMALLE TÜRKİYE’DEYİM’

Bir gazetecinin “Tam kapanma döneminde İstanbul’da mısınız?” sorusuna da yanıt veren Erdoğan, “Şu anda kesin kararımı vermedim ama buralardayım. En kötü ihtimalle Türkiye’deyim” dedi.

CENEVRE GÖRÜŞMELERİ

Cenevre’de üç gün süren 5+1 gayriresmi Kıbrıs toplantısına ilişkin de konuşan Erdoğan, şunları söyledi:

“Ben Güney Kıbrıs’a güvenmiyorum. Doğru konuşmadılar. Ben yine netice alınacağına ihtimal vermiyorum. Dürüst değiller. Referanduma da saygı duymadılar. Bunlar yalancı, dürüst değil. Şimdi yine aynı şeyleri yapıyorlar. Dürüst davrandıkları zaman, bizden dürüstlüğü görecekler. Dürüst davranmadıkça bir anlaşmaya varmak mümkün değil.”

ERDOĞAN’IN “EN KÖTÜ İHTİMALLE TÜRKİYE’DEYİM” SÖZLERİ TEPKİ TOPLADI

“Tam kapanma döneminde İstanbul’da mısınız?” sorusuna Erdoğan’ın “Şu anda kesin kararımı vermedim ama buralardayım. En kötü ihtimalle Türkiye’deyim” demesi sosyal medyada siyasi isimlerden tepki gördü.

İŞTE O TEPKİLERİN BAZILARI

 

 

 

 

 

 

Benzer Haberler

Facebook'ta Biz

Çanakkale Rent a Car Banka Kredisi diş rehberi Bozcaada Otelleri Bozcaada Otelleri Bozcaada Pansiyonları