10 Haziran 2023 - Hoş geldiniz

KILIÇDAROĞLU’NU KURŞUNLANAN İYİ PARTİ İL BAŞKANILIĞI’NDA KARŞILAYAN AKŞENER : ”CUMHURBAŞKANIM, SİZ BUYURUN..”

Ana Sayfa » GÜNCEL » KILIÇDAROĞLU’NU KURŞUNLANAN İYİ PARTİ İL BAŞKANILIĞI’NDA KARŞILAYAN AKŞENER : ”CUMHURBAŞKANIM, SİZ BUYURUN..”

Eklenme : 31.03.2023 - 21:26

KILIÇDAROĞLU’NU KURŞUNLANAN İYİ PARTİ İL BAŞKANILIĞI’NDA KARŞILAYAN AKŞENER : ”CUMHURBAŞKANIM, SİZ BUYURUN..”

CHP Lideri Kemal Kılıçdaroğlu, saldırı düzenlenen İYİ Parti İstanbul İl Başkanlığı’nı ziyaret ederek Meral Akşener ile görüştü ve geçmiş olsun dileklerini iletti.

İYİ Parti, basına kapalı yapılan görüşmenin görüntülerini basınla paylaştı. Akşener, Kılıçdaroğlu’na “Cumhurbaşkanım, siz buyurun” diyerek oturacağı yeri gösterdi.

Görüşmede, kısa süre önce İYİ Parti’ye katılan eski futbolcu Gökhan Zan da hazır bulundu. Akşener, Kılıçdaroğlu’yla sohbeti sırasında, Gökhan Zan’ı kastederek, “İnsanlar hangi görüşten, hangi aidiyetten olursa olsun sevilen, sayılan, rol model olan insanlardır. Onun için sporcular da böyle. Sizlere dair sevginin, sempatinin şu, bu olmakla hiç alakası yok. Birleştirici bir unsur, güzel bir şey” diye konuştu.

KILIÇDAROĞLU: TEHDİTLE, ŞANTAJLA SİYASET YAPILMAZ

Geçmiş olsun ziyaretinde bulunan Kılıçdaroğlu, çıkışta basın mensuplarına açıklamalarda bulundu.

Kılıçdaroğlu’nun açıklaması şu şekilde:

“Siyasette kullanılan tehdit dilinin hangi sonuçlar doğurduğunu hep beraber görüyoruz. Özellikle devleti yöneten kişinin kullandığı dile özen göstermesi lazım. Tehditle, şantajla siyaset yapılmaz. Hele hele Sayın Akşener’e karşı hiç yapılmaz. Sayın Akşener, siyasette deneyimli, birikimli, hiçbir şantaja boyun eğmeyecek bir liderdir. Dolayısıyla kendisine, parti arkadaşlarına geçmiş olsun dileklerimi iletiyorum. Ayrıca polisimize silahı kullanan, atışı yapan kişi yakalandığı için polis teşkilatımıza da yürekten teşekkür ederim.”

Benzer Haberler

Facebook'ta Biz

Çanakkale Rent a Car Banka Kredisi diş rehberi Bozcaada Otelleri Bozcaada Otelleri Bozcaada Pansiyonları