23 Mart 2023 - Hoş geldiniz

KILIÇDAROĞLU’NDAN ”NOT ALIYORUZ” DİYEN BAHÇELİ’YE JET YANIT: ”BECERİKSİZLER, ŞOV YAPMAYI BIRAKIN”

Ana Sayfa » GÜNCEL » KILIÇDAROĞLU’NDAN ”NOT ALIYORUZ” DİYEN BAHÇELİ’YE JET YANIT: ”BECERİKSİZLER, ŞOV YAPMAYI BIRAKIN”

Eklenme : 21.02.2023 - 13:26

KILIÇDAROĞLU’NDAN ”NOT ALIYORUZ” DİYEN BAHÇELİ’YE JET YANIT: ”BECERİKSİZLER, ŞOV YAPMAYI BIRAKIN”

CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli’nin, ‘Depremden menfaat devşirmenin arayışında olanlar ahlaksızlığın markalarıdır. Bunları tek tek not aldığımız da bilinmelidir” şeklindeki açıklamasına tepki gösterdi.

Kılıçdaroğlu, Twitter hesabından yaptığı açıklamada, “Halka, defter tutuyoruz, not ediyoruz diye tehdit savuran beceriksizler! Şov yapmayı bırakın, geçen iki haftada depremzedelere çadır, konteyner ve mobil duş-tuvalet götüremediniz. İnsanlar soğuk yüzünden az hasarlı evlerine dönmek zorunda kaldılar. Yardımları halka ulaştırın!” ifadelerini kullandı.

BAHÇELİ NE SÖYLEMİŞTİ?

Bahçeli, partisinin TBMM Grup Toplantısı’nda depremlere ilişkin konuşmuştu. Bahçeli, şunları söylemişti:

“Yalan haber yayan, dedikodu çıkaran, malumat kirliliğine umut bağlayan siyasi yamyamlığa heves eden kim varsa insanlığı kuşkulu ve tartışmaya açıktır. Fırsatçılığın karanlığından istifade ede etiketleri arttıranlar, kiraları artıranlar, kasasını doldurmak için hareket edenler bu milletin bir ferdi olamayacağı gibi şerefli de sayılamazlar Depremden Menfaat devşirmenin arayışında olanlar ahlaksızlığın markalarıdır. Bunları tek tek not aldığımız da bilinmelidir.”

 

Benzer Haberler

Facebook'ta Biz

Çanakkale Rent a Car Banka Kredisi diş rehberi Bozcaada Otelleri Bozcaada Otelleri Bozcaada Pansiyonları