23 Mart 2023 - Hoş geldiniz

KILIÇDAROĞLU’NDAN SERT TEPKİ: ”SARAY DEPREMİ KOORDİNE EDEMEDİ. ŞİMDİ DE ASRIN FELAKETİ KAMPANYASINI BAŞLATMIŞ”

Ana Sayfa » GÜNCEL » KILIÇDAROĞLU’NDAN SERT TEPKİ: ”SARAY DEPREMİ KOORDİNE EDEMEDİ. ŞİMDİ DE ASRIN FELAKETİ KAMPANYASINI BAŞLATMIŞ”

Eklenme : 11.02.2023 - 17:41

KILIÇDAROĞLU’NDAN SERT TEPKİ: ”SARAY DEPREMİ KOORDİNE EDEMEDİ. ŞİMDİ DE ASRIN FELAKETİ KAMPANYASINI BAŞLATMIŞ”

 

Son Dakika... Kılıçdaroğlu'ndan iktidara sert tepki: 'Saray depremi koordine edemedi'

CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, Kahramanmaraş merkezli 7,7 ve 7,6 büyüklüğündeki depremlerle ilgili “Asrın Felaketi” tanımının kullanılmaya başlanmasıyla ilgili sosyal medya hesabından paylaşımlarda bulundu.

Kılıçdaroğlu, “Bölgedeki manzaraları gören bir insan acıyı yüreğinde hissetmezse, insanlığını sorgulasın” dedi. CHP lideri açıklamasının devamında şunları kaydetti:

“Covid olur, 5 maskeyi dağıtamazlar, İletişim Başkanlığı hemen propagandaya başlar. Ekonomiyi çökertirler, insanlarımız büyük zorluklarla baş başa kalır, İletişim Başkanlığı hemen propagandaya başlar. Şimdi de ‘Asrın Felaketi’ kampanyasını başlatmış. Elinden gelen tek şey hamaset, boş sloganlar, dünya lideri zırvaları. Devleti yönetmeyi bilmiyor, bu kadar basit. Yeter, yorulduk! Gitsin sarayında otursun, millet dayanışma içinde, bıraksın herkes işini yapsın. Elin oğlu depremi çözüyor da biz nasıl çözemiyoruz? Kovid oldu 5 maskeyi dağıtamadınız. Şimdi deprem oldu, asrın felaketiyle karşı karşıyayız bir şey yapamıyoruz diyorsunuz. Bizim belediye başkanlarımız bütün bölgelere ulaştıysa, sen nerdesin kardeşim ya nerdesin?”

İİLGİLİ HABER:

Benzer Haberler

Facebook'ta Biz

Çanakkale Rent a Car Banka Kredisi diş rehberi Bozcaada Otelleri Bozcaada Otelleri Bozcaada Pansiyonları