18 Mayıs 2021 - Hoş geldiniz

KIRKLARELİ BELEDİYE BAŞKANI KESİMOĞLU CHP’YE DÖNDÜ

Ana Sayfa » YURTTAN » KIRKLARELİ BELEDİYE BAŞKANI KESİMOĞLU CHP’YE DÖNDÜ

Eklenme : 22.02.2021 - 23:02

KIRKLARELİ BELEDİYE BAŞKANI KESİMOĞLU CHP’YE DÖNDÜ

 

Kırklareli Belediye Başkanı Mehmet Siyam Kesimoğlu, seçimlerden önce istifa ettiği CHP’ye geri dönüyor.

“muhalif.com.tr”de yer alan habere göre, TBMM grup toplantısında Kemal Kılıçdaroğlu, Kesimoğlu’na rozetini takacak. Kırklareli’nin tüm CHP’li belediye başkanları ve meclis üyeleri de yarınki törende hazır bulunacak. Gelecek olan ziyaretçilerin HES kodları ve kimlik bilgileri CHP Grubu’na iletildi. Ziyaretçi yasağı bulunan Meclis kampüsüne giriş içinde izinler de alındı.

Mehmet Siyam Kesimoğlu, üç gün önce CHP Kırklareli İl Başkanlığını ziyaret etmişti. Kırklareli CHP Merkez İlçe Başkanı Özgür Uygul ile partililer tarafından alkışlarla karşılanan Kesimoğlu, sosyal medya hesabından, “CHP Kırklareli İl Başkanı Sayın Alaaddin Güncer, Merkez İlçe Başkanı Özgür Uygul’u ve yönetimlerini makamlarında ziyaret ettim. Değerli başkanlarımıza ve saygıdeğer CHP ailesine bu güzel ağırlama için çok teşekkür ediyorum” paylaşımında bulunmuştu.

Kesimoğlu, 2019 yerel seçimlerinde CHP tarafından aday gösterilmeyince partisinden istifa bağımsız olarak girdiği 31 Mart Mahalli İdareler Genel Seçimleri’nde Kırklareli Belediye Başkanlığı’nı kazanmıştı.  HABER MASASI

Benzer Haberler

Facebook'ta Biz

Çanakkale Rent a Car Banka Kredisi diş rehberi Bozcaada Otelleri Bozcaada Otelleri Bozcaada Pansiyonları