KIŞLA DİSİPLİNİNE UYMAYAN SON TELEVİZYON DA KAPANIYOR: HOŞ GELDİN KARANLIK, HOŞ GELDİN TEK SESLİLİK.

Ana Sayfa » GÜNCEL » KIŞLA DİSİPLİNİNE UYMAYAN SON TELEVİZYON DA KAPANIYOR: HOŞ GELDİN KARANLIK, HOŞ GELDİN TEK SESLİLİK.

05.07.2018 - 6:51

KIŞLA DİSİPLİNİNE UYMAYAN SON TELEVİZYON DA KAPANIYOR: HOŞ GELDİN KARANLIK, HOŞ GELDİN TEK SESLİLİK.

Türkiye henüz hangi koşullar altında yönetileceğini tartışa dursun, o koşullar geriye kalan ufak tefek pürüzleri de temizleyerek, ülkeyi dikensiz gül bahçesine çevirmeye devam ediyor.

İşte son örneği:

KRT televizyonundan şok karar.

Medyanın büyük bölümünün hükümetin yayın organı haline gelmesinin ardından muhalif isimlerin çıktığı sınırlı kanallar arasında yer alan KRT kendini kapatma kararı aldı.

KRT Televizyonu ile ilgili kapatma kararını Avukat Fidel Okan, sosyal paylaşım sitesi Twitter’daki resmi hesabından yaptığı açıklamayla duyurdu.

Avukat Fidel Okan mesajında şunları yazdı:Türkiye henüz hangi koşullar altında yönetileceğini tartışa dursun, o koşullar geriye kalan ufak tefek pürüzleri de temizleyerek, ülkeyi dikensiz gül bahçesine çevirmeye devam ediyor.

“Biraz önce @krtkulturtv sahibi Didem hanımla uzun bir görüşme yaptık. Şimdi aldıkları kararla KRT’nin yayın hayatına gelecek ay son vereceklerini açıkladı! “Bu kararı alırken çok zorlandık ya boyun eğecektik ya da kanalı kapatacaktık, mecbur kaldık çok üzgünüz” dedi.”

Ziyaretçi Yorumları

İlgili Terimler :