28 Eylül 2022 - Hoş geldiniz

KORKMAZ KARACA’NIN İSTİFASININ ARDINDAN SEDAT PEKER’DEN İLK AÇIKLAMA

Ana Sayfa » GÜNCEL » KORKMAZ KARACA’NIN İSTİFASININ ARDINDAN SEDAT PEKER’DEN İLK AÇIKLAMA

Eklenme : 30.08.2022 - 23:27

KORKMAZ KARACA’NIN İSTİFASININ ARDINDAN SEDAT PEKER’DEN İLK AÇIKLAMA

Organize suç örgütü lideri Sedat Peker’in iddialarının ardından Cumhurbaşkanlığı Ekonomi Politika Kurulu üyesi ve AKP MYK üyesi Korkmaz Karaca AKP’den istifa ettiğini açıklamıştı.

Karaca’nın istifa sonrası Sedat Peker’den ilk açıklama geldi.

Peker, danışmanı olarak bilinen Emre Olur’un hesabından yaptığı paylaşımda, ”İstifa müessesesi siyasetin nefes almasını sağlayan onurlu bir davranıştır” ifadelerini kullandı.

”Serkan Taranoğlu ve Korkmaz Karaca’ya bundan sonraki hayatlarında başarılar dilerim” diyen Peker, Karıştıkları bunca pisliğe rağmen istifa etmeyen süslü sülümana ve tolga ağar’a Zehra Taşkesenlioğlu’na ise siz rezilsiniz demekten başka acaba ne yapabiliriz? (tabii ki çok şey yapabiliriz, zaman her şeyin ilacı) Serkan Taranoğlu ve Korkmaz Karaca kadar duruş sergileyemeyenlere yazıklar olsun. Kendinize saygınız yoksa partinizdeki şerefli insanlara saygınız olsun” ifadelerini kullandı.

TARANOĞLU’NUN DA İSTİFA ETTİĞİ İDDİA EDİLMİŞTİ

Peker’in iddiaları sonrası, Erk Acarer AKP Genel Başkanı ve Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın danışmanı Serkan Taranoğlu’nun sağlık sorunlarını gerekçe göstererek istifa ettiğini iddia etmişti.

Benzer Haberler

Facebook'ta Biz

Çanakkale Rent a Car Banka Kredisi diş rehberi Bozcaada Otelleri Bozcaada Otelleri Bozcaada Pansiyonları