MADURO DOĞRU SÖYLEDİ: ”BATI MEDYASININ ORTAK NOKTASI ÜRETİLEN YALANLARI OLGU SAYIYOR.” AKİT’İN YORUMCUSU YALANA ATLADI: ”FETHULLAH İADE EDİLİYOR.”

Ana Sayfa » GÜNCEL » MADURO DOĞRU SÖYLEDİ: ”BATI MEDYASININ ORTAK NOKTASI ÜRETİLEN YALANLARI OLGU SAYIYOR.” AKİT’İN YORUMCUSU YALANA ATLADI: ”FETHULLAH İADE EDİLİYOR.”

17.02.2019 - 9:29

MADURO DOĞRU SÖYLEDİ: ”BATI MEDYASININ ORTAK NOKTASI ÜRETİLEN YALANLARI OLGU SAYIYOR.” AKİT’İN YORUMCUSU YALANA ATLADI: ”FETHULLAH İADE EDİLİYOR.”

Akit Tv’de konuşan yorumcu Ali Tarakçı, FETÖ lideri Fethullah Gülen’in sabah saatlerinde Türkiye’ye getirileceğini iddia etti. Bunun üzerine açıklama yapan Cumhurbaşkanlığı Sözcüsü Ibrahim Kalın, “Bize olan ulaşan böyle bir şey yok” dedi.

Cumhuriyet’te yer alan habere göre Cumhurbaşkanlığı Sözcüsü İbrahim Kalın yaptığı açıklamada “Ama biliyorsunuz FETÖ ile mücadele konusunda kararlılığımız tamdır. Dünyanın neresinde olurlarsa olsunlar en üst kademesinden en alt kademesine kadar bu ihanet şebekesini karşı mücadelemiz kararlı bir şekilde devam edecek. Bu güne kadar dünyanın birçok ülkesinde önemli mesafeler aldık. Dost ve müttefik ülkeler FETÖ terör örgütünü sadece Türkiye’de değil bu ülkelerde de nasıl büyük tehdit oluşturduğunu kavramaya başladılar. 20’ye yakın ülkede FETÖ okulları kapatıldı ya da Maarif Vakfı’na devredildi. Bu çalışmalarımız devam edecek. Onların hamisi, koruyucusu kim olursa olsun yönlendiricisi, akıl hocaları kim olursa olsun onlara karşı bu milletin dik duruşu 15 Temmuz’da ne ise bugün de aynıdır. Cumhurbaşkanımızın da bu konuda kararlılığı tamdır. Gerek dinimize inanç noktasında gerekse ülkemize siyasi ve toplumsal noktada verdikleri hasar artık herkes tarafından bilinmekte. Bu yalan, ihanet ve sapkınlık şebekesine karşı mücadelemiz kararlılıkla devam edecek” ifadelerini kullandı.

Ziyaretçi Yorumları

İlgili Terimler :