10 Haziran 2023 - Hoş geldiniz

MANSUR YAVAŞ ”ORAYA GİTMESİNİN BİR SEBEBİ OLMASI LAZIM” DEMİŞTİ..ERDOĞAN’I DESTEKLEYECEĞİNİ AÇIKLAYARAK GERİYE ÇEKİLEN SİNAN OĞAN’IN ”DOĞRU ZAMANI BEKLİYORUM” DİYE PAYLAŞTIĞI VİDEO KUŞKULARI ARTIRDI

Ana Sayfa » GÜNCEL » MANSUR YAVAŞ ”ORAYA GİTMESİNİN BİR SEBEBİ OLMASI LAZIM” DEMİŞTİ..ERDOĞAN’I DESTEKLEYECEĞİNİ AÇIKLAYARAK GERİYE ÇEKİLEN SİNAN OĞAN’IN ”DOĞRU ZAMANI BEKLİYORUM” DİYE PAYLAŞTIĞI VİDEO KUŞKULARI ARTIRDI

Eklenme : 25.05.2023 - 18:33

MANSUR YAVAŞ ”ORAYA GİTMESİNİN BİR SEBEBİ OLMASI LAZIM” DEMİŞTİ..ERDOĞAN’I DESTEKLEYECEĞİNİ AÇIKLAYARAK GERİYE ÇEKİLEN SİNAN OĞAN’IN ”DOĞRU ZAMANI BEKLİYORUM” DİYE PAYLAŞTIĞI VİDEO KUŞKULARI ARTIRDI

Bilindiği gibi Mansur Yavaş dün Habertürk’de katılğı programda Sinan Oğan sorusuna şu yanıtı vermişti:

”’Karara şaşırdım. Sürekli olarak seçim sırasında o kadar ağır eleştiriler getirdi ki, sayın Erdoğan’a yönelik de. Bu sonuç alınır alınmaz Sinan Oğan ne yapacak dendiği zaman MHP’liler çok ağır demeçler verdi. Sayın Cumhurbaşkanı da kendisiyle ilgili ağır demeçler verdi. Bunların hepsi ortadayken oraya gitmesinin bir sebebi olması lazım. Onu da kendisi cevaplandırır. Biz kendisiyle kararından önce görüştük. Aradım kendisini. Önce bir yüz yüze geldik, dedim ‘sayın genel başkanımızla yan yana getirmek istiyorum sizi’ dedim. ‘Tamam’ dedi. Sonra 3 kişi yan yana geldik. Olumlu bir görüşme oldu. Kendisi açıkça Cumhur İttifakı’ndan da görüşmek isteyenler olduğunu söyledi. Biz ‘tabii görüşün’ dedik. Taraflar birbirini dinledi. Kendisi ‘arkadaşlarımla görüşüp kararımı bildireceğim’ dedi, öyle ayrıldık. Sonuç da bizi şaşırttı.”

İşte Yavaş’ın  ”Oraya gitmesinin bir sebebi olması lazım” dediği bu çıkışın ardında Oğan’dan kafaları daha da karıştıran bir paylaşım, bir video geldi.

Cumhurbaşkanlığı seçiminin ikinci turunda AKP’li Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ı destekleyeceğini açıkladıktan sonra tepki çeken Sinan Oğan, Instagram hesabından bir hikaye paylaştı.

Kendi fotoğrafının olduğu videoda bir müzikle şu ifadeler yer aldı:

“Kin tutmuyorum kimseye ama kimin ne yaptığını da unutmuyorum kimseye. Çoğu şeyi içime atıyorum bazen. Ama derler ya, her şeyin bir zamanı var. Doğru zamanı bekliyorum. Yapılan hiçbir şeyin farkında değilim sanmayın beni. Uğraşmak istemiyorum sadece.”

Sinan Oğan’ın bu videoda söylediklerinden sonra ortaya bambaşka bir tablo çıkıyor. Oğan’ı Erdoğan’ı desteklemeye zorlayan başka etkenler mi devreye girdi?

Buna yanıt verebilecek ilk isimse Ümit Özdağ. Oğan’ın Erdoğan’ı destekleme kararını fazla yorumlamadan konudan uzak durmaya çalışan Özdağ acaba onun tepki toplayan seçimiyle ilgili bir bilgiye sahip mi?

İLGİLİ HABER:

ERDOĞAN’I DESTEKLEYECEĞİNİ AÇIKLAYAN SİNAN OĞAN’IN TARİHİ YANILGISI NE?

Benzer Haberler

Facebook'ta Biz

Çanakkale Rent a Car Banka Kredisi diş rehberi Bozcaada Otelleri Bozcaada Otelleri Bozcaada Pansiyonları