28 Eylül 2021 - Hoş geldiniz

MEDYA DÜNYASI ÇOK HAREKETLİ..BASIN TOPLANTISINA ALINMAYAN MUHABİRLER, SORDURULMAYAN SORULAR VE TEŞEKKÜRLER..YILMAZ ÖZDİL BAHÇELİYE NİÇİN TEŞEKKÜR ETTİ?

Ana Sayfa » GÜNCEL » MEDYA DÜNYASI ÇOK HAREKETLİ..BASIN TOPLANTISINA ALINMAYAN MUHABİRLER, SORDURULMAYAN SORULAR VE TEŞEKKÜRLER..YILMAZ ÖZDİL BAHÇELİYE NİÇİN TEŞEKKÜR ETTİ?

Eklenme : 14.09.2021 - 23:48

MEDYA DÜNYASI ÇOK HAREKETLİ..BASIN TOPLANTISINA ALINMAYAN MUHABİRLER, SORDURULMAYAN SORULAR VE TEŞEKKÜRLER..YILMAZ ÖZDİL BAHÇELİYE NİÇİN TEŞEKKÜR ETTİ?

MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli, Mil-Diyanet Sen’in Sözcü yazarı Yılmaz Özdil’e yönelik öldüğünde camilere sokulmamasını ve cenaze namazının kıldırılması yönündeki açıklamalarına “Onun ölüsü camiye girmemeli, bunun cenaze namazı kılınmamalı çağrıları Allah’ın rahmet ve merhametiyle ters düşmektir. Elbette böylesi bir tablonun sonu uçurum, sonucu felakettir” dedi.

Özdil de, Bahçeli’ye konuyla ilgili açıklamaları nedeniyle teşekkür etti. Özdil, “Sorumlu makamların ve sözde muhalefetin masanın altına saklandığı şu karanlık dönemde, cellat naralarına hak ettikleri cevabı veren MHP lideri sayın Devlet Bahçeli’ye yurttaş olarak teşekkür ederim” ifadelerini kullandı.

NE OLMUŞTU?

Manevi İlkeli Liyakatli Diyanet Ve Vakıf Çalışanları Sendikası (MİL-Diyanet Sen), Sözcü yazarı Yılmaz Özdil’i hedef alarak bir çağrıda bulunmuştu. MİL-Diyanet Sen’in açıklamasında ayrıca Özdil’in camilere sokulmaması ve cenaze namazının kıldırılmaması istenerek “Diyanet İşleri Başkanlığında görev yapan din görevlisi kardeşlerimiz bu gibi İslam düşmanı din ve diyanet düşmanı çukur insanların cenaze namazlarını kıldırmak istemiyor. Gece gündüz, 7/24 İslam’a saldıracaksın, bu aziz milletin dini değerlerini aşağılayacaksın, cenaze namazını kıldıracak imama ‘fare’ diyeceksin, sonra ölünce de camiye musallaya koyularak ‘Bu mevtayı nasıl bilirdiniz? Diye, bize bu suali sorduracaksınız. Biz din görevlileri, bu gibi dinimize küfreden, hakaret eden ve aşağılayan mevtaları ve cesetleri camilerimizde ve musalla taşında istemiyoruz” ifadelerine yer verilmişti.

MHP lideri Bahçeli de, Özdil için Mil-Diyanet Sen üyeleri tarafından yapılan “Cenaze namazı kılınmasın” şeklindeki çağrıları hakkında açıklamada bulunmuştu. Bahçeli, “Onun ölüsü camiye girmemeli, bunun cenaze namazı kılınmamalı çağrıları Allah’ın rahmet ve merhametiyle ters düşmektir. Elbette böylesi bir tablonun sonu uçurum, sonucu felakettir” demişti.

İLGİLİ HABER: AKP SÖZCÜSÜ ÖMER ÇELİK İLE FOX HABER MUHABİRİ BARIŞ KAYA ARASINDA MEYDANA GELEN OLAY BİLİNENİN ÇOK ÖTESİNDE BİR GERÇEĞİ İÇİNDE BARINDIRIYOR. ÇELİK’İN ”SÜREKLİ SIKINTI ÇIKARDIĞI İÇİN UYARILDIĞINI” SÖYLEDİĞİ MUHABİR HANGİ SIKINTIYA NEDEN OLDU? BU UYARI NASIL YAPILDI? DAVRANIŞLARI NEDENİYLE BASIN TOPLANTISINA ALINMAYAN MUHABİRİN SOSYAL MEDYA ÜZERİNDEN ÇELİK’E VERDİĞİ YANITLAR DOĞRU MU? ÇELİK ”DİĞER MUHABİRLERLE HİÇBİR PROBLEM OLMADI” DERKEN NEYİN ALTINI ÇİZMEK İSTEDİ? MUHABİRİN GERÇEKTEN ŞAHSİ BİR PROBLEMİ Mİ VARDI? FOX YÖNETİMİNİ BİLE ARADIKLARINI SÖYLEYEN ÇELİK KARŞI TARAFI ACABA NASIL UYARDI? BARIŞ KAYA’NIN ”SORMAMI İSTEMEDİLER” DEDİĞİ KRİTİK SORULAR NEYDİ? İŞTE TÜRKİYE’NİN DEMOKRASİ KARNESİNDE UNUTULMAYACAK BİR MEDYA OLAYI..

Benzer Haberler

Facebook'ta Biz

Çanakkale Rent a Car Banka Kredisi diş rehberi Bozcaada Otelleri Bozcaada Otelleri Bozcaada Pansiyonları