MEİS’TEN KAŞ’A BARIŞ VE DOSTLUK İÇİN YÜZDÜLER

Ana Sayfa » HAYATIN İÇİNDEN » MEİS’TEN KAŞ’A BARIŞ VE DOSTLUK İÇİN YÜZDÜLER

16.06.2019 - 18:22

MEİS’TEN KAŞ’A BARIŞ VE DOSTLUK İÇİN YÜZDÜLER
1
Büyük bir çekişme içinde geçen yarışlarda kadınlarda birinciliği 1 saat 32 dakika 26 saniyeyle son 4 yılın birincisi Nilay Erkal oldu. Erkal bu yılki derecesiyle de en iyi zamanı yapan yüzücü oldu. İkinciliği 1 saat 57 dakika 2 saniyeyle Lnn Flatli, üçüncülüğü 2 saat 6 dakika 2 salise Özen Sanem Dilek elde etti.

 

 

 

Haber görseli
2
Erkeklerde birinciliği 1 saat 40 dakikayla Bekir Emrah Gemicioğlu, ikinciliği 1 saat 45 dakikayla Mustafa Çağlar Coşkun, üçüncülüğü 1 saat 46 dakikayla Emrah Karaboğa kazandı. Genel klasmanda birinciliği 1 saat 32 dakika 26 saniyeyle Nilay Erkal, ikinciliği 1 saat 40 dakikayla Bekir Emrah Gemicioğlu, üçüncülüğü de 1 saat 45 dakikayla 16 yaşındaki Mustafa Çağlar Coşkun elde etti. Yarışmada ilk üç dereceye girenlerin ödüllerini Kaymakam Ulaş Akhan ve Belediye Başkanı Mutlu Ulutaş verdi.

   

  3
  ANTALYA’nın Kaş ilçesinde bu yıl 22’ncisi düzenlenen Uluslararası Likya- Kaş Kültür ve Sanat Festivali kapsamında 15. Meis- Kaş Yüzme Yarışları yapıldı. 10 ülkeden 13’ü yabancı 186 kişinin katıldığı yarışlarda kulaçlar barış ve dostluk için atıldı.

   

   

  4
  Kaş Belediyesi ile Yunanistan’ın Meis Adası belediyesi tarafından ortaklaşa düzenlenen Meis- Kaş Yüzme Yarışları’na 10 ülkeden 40’ı kadın, 13’ü yabancı toplam 186 kişi katıldı. Yarışma için yüzücüler sabah erken saatlerde Kaş’tan teknelerle Yunanistan’ın Meis Adası’na geçti. Yarışın startını Meis Adası’ndan Kaş Kaymakamı Ulaş Akhan, Kaş Belediye Başkanı Mutlu Ulutaş, Meis Adası Belediye Başkanı Samsakos Yorgos verdi. Toplu olarak denize atlayan yüzücüler Meis Adası’ndan Kaş’a kadar 7.5 kilometre kulaç attı.

   

  Haber görseli
  5

  Ziyaretçi Yorumları

  İlgili Terimler :