6 Haziran 2023 - Hoş geldiniz

MEMLEKET PARTİSİ KURUCULARINDAN AHMET MEŞE PARTİDEN İSTİFA ETTİ…

Ana Sayfa » GÜNCEL » MEMLEKET PARTİSİ KURUCULARINDAN AHMET MEŞE PARTİDEN İSTİFA ETTİ…

Eklenme : 02.05.2023 - 9:17

MEMLEKET PARTİSİ KURUCULARINDAN AHMET MEŞE PARTİDEN İSTİFA ETTİ…

Memleket Partisi’nde zaman zaman gündeme gelen istifalara bir yenisi daha eklendi. Memleket Partisi’nin kurucu üyelerinden ve Parti Meclisi üyesi olan Ahmet Meşe, istifa ettiğini açıkladı.

İstifa duyurusunu sosyal medya hesabı üzerinden yapan Meşe, “Sayın Kemal Kılıçdaroğlu liderliğinde bu gerçekten hareketle, farklı görüşlerdeki siyasi partilerin ve kişilerin bir araya geldiği Millet İttifakının desteklenmesi gerektiği inancındayım” ifadelerini kullandı.

“Ulu önderimiz Gazi Mustafa Kemal Atatürk’ün kurduğu laik Türkiye Cumhuriyeti’nin tüm bileşenlerinin yeniden işlediği bir Türkiye inşa etmek en büyük hedefimizdir.

14 Mayıs seçimi, evlatlarımızın geleceğinin belirleneceği, parlamenter rejimin yeniden şekilleneceği, insan onuruna yakışır hukuk ve ekonomik düzene geçişin sağlanacağı kısacası Türkiye’nin geleceğinin oylanacağı tarihi bir seçim olacağından; bu seçimde tek yürek olunmasının, birlik ve beraberlik içinde hareket edilmesinin büyük önem arz ettiği bir gerçektir.

Bu nedenle Sayın Kemal Kılıçdaroğlu liderliğinde bu gerçekten hareketle, farklı görüşlerdeki siyasi partilerin ve kişilerin bir araya geldiği Millet İttifakının desteklenmesi gerektiği inancındayım.

Bu gerekçelerle Parti Meclis üyesi olduğum Memleket Partisinden istifa ettiğimi belirtir, Sayın Muharrem İnce ve çalışma arkadaşlarıma yaklaşık iki yıldır bana göstermiş oldukları ilgiden dolayı teşekkür ederim.”

İLGİLİ HABER:

Benzer Haberler

Facebook'ta Biz

Çanakkale Rent a Car Banka Kredisi diş rehberi Bozcaada Otelleri Bozcaada Otelleri Bozcaada Pansiyonları