28 Kasım 2022 - Hoş geldiniz

MUHALİFİYLE-YANDAŞIYLA MEDYA BUNU SORMADI: AKŞENER, SEDAT BUCAK’LA NE GÖRÜŞTÜ? TUNÇ SOYER’İN AÇIKLAMALARINI NİÇİN ELEŞTİRDİ?

Ana Sayfa » GÜNCEL » MUHALİFİYLE-YANDAŞIYLA MEDYA BUNU SORMADI: AKŞENER, SEDAT BUCAK’LA NE GÖRÜŞTÜ? TUNÇ SOYER’İN AÇIKLAMALARINI NİÇİN ELEŞTİRDİ?

Eklenme : 15.09.2022 - 12:37

MUHALİFİYLE-YANDAŞIYLA MEDYA BUNU SORMADI: AKŞENER, SEDAT BUCAK’LA NE GÖRÜŞTÜ? TUNÇ SOYER’İN AÇIKLAMALARINI NİÇİN ELEŞTİRDİ?

ALTILI MASADA SİYASİ TRAFİK HIZLANDI..AKŞENER’DEN ATAK ÜSTÜNE ATAK..AKŞENER, SİYASET MAFYA İLİŞKİSİNİ AÇIĞA VURAN SUSURLUK KAZASINDA, BAHÇELİEVLER KATLİAMININ PLANLAYICISI ABDULLAH ÇATLI İLE AYNI ARABADA ORTAYA ÇIKAN SEDAT BUCAK’LA BULUŞTU….VAHDETTİN İÇİN ”100 YIL ÖNCE BU TOPRAKLARI YÖNETENLER HIYANET İÇİNDEYDİ, İNGİLİZ ZIRHLISINA BİNİP GİTMİŞ, ŞİMDİ BEN BU ADAMIN NESİNİ SAVUNAYIM?” DİYEN TUNÇ SOYER’İ ELEŞTİREN MERAL AKŞENER, SIĞINMACILARI ”DÜŞMAN” İLAN EDEN, ERDOĞAN’A YUNANİSTAN KONUSUNDA ARKA ÇIKAN TANJU ÖZCAN’I MAKAMINDA ZİYARET ETTİ..YANİ ALTILI MASADA HESAPLAR KARMAKARIŞIK…..

2023 seçimlerine giden süreçte hiçbir şey çantada keklik gibi algılanmamalı. Dolayısıyla sosyal demokrat, Cumhuriyetçi seçmenin oy tercihlerinin de bu bağlamda değerlendirilmesi gerekiyor. Eğer gerçek böyleyse, Meral Akşener’in Bucak Aşireti’nin lideri Sedat Bucak’la görüşmesi büyük önem taşıyor. Peki Akşener bu gerçeği bildiği halde Bucak’la niçin masaya oturdu? Öte yandan CHP’li Gürsel Tekin’in ”HDP’ye bakanlık verilebilir” açıklaması da aynı çerçevede ele alındığında ortaya bambaşka bir tablo çıkıyor. Bu arada CHP kulislerinden yansıyan İlhan Kesici tartışması da seçim atmosferinin temel taşlarından birini oluşturuyor. Şimdi soru şu: Akşener’in nihai hedefi ne? CHP’de artık tabanı olmayan Gürsel Tekin ve İlhan Kesici benzeri isimlerin çantada keklik görülen seçmen tabanına verecekleri zarar daha da büyür mü?

 

Benzer Haberler

Facebook'ta Biz

Çanakkale Rent a Car Banka Kredisi diş rehberi Bozcaada Otelleri Bozcaada Otelleri Bozcaada Pansiyonları