MUHARREM İNCE KILIÇDAROĞLU İLE NE ZAMAN GÖRÜŞECEK?

Ana Sayfa » GÜNCEL » MUHARREM İNCE KILIÇDAROĞLU İLE NE ZAMAN GÖRÜŞECEK?

16.11.2018 - 18:05

MUHARREM İNCE KILIÇDAROĞLU İLE NE ZAMAN GÖRÜŞECEK?

CHP’li Muharrem İnce, Genel Başkan Kemal Kılıçdaroğlu’ndan randevu talebine ilişkin açıklama yaptı.

CHP’nin 24 Haziran seçimlerinde Cumhurbaşkanı adayı olan Muharrem İnce, Genel Başkan Kemal Kılıçdaroğlu’ndan randevu talebine ilişkin açıklama yaptı.

CHP’li Muharrem İnce, Genel Başkan Kemal Kılıçdaroğlu’ndan randevu talebine ilişkin, “Ben partinin Cumhurbaşkanı adayıyım. Yerel seçimler yaklaşmış. Sayın Genel Başkan ile görüşmemizden daha doğal bir şey olamaz.” dedi.

BAYKAL’IN MANEVİ ANNESİNİN CENAZE TÖRENİNE KATILDI

Tedavi gördüğü hastanede hayatını kaybeden eski CHP Genel Başkanı Deniz Baykal’ın manevi annesi Nezihe Altıok için Kocatepe Camisi’nde cenaze töreni düzenlendi.

Törene, Altıok’un ailesinin yanı sıra Muharrem İnce, TBMM Başkanvekili Levent Gök, CHP Parti Meclisi Üyesi Tekin Bingöl ve Ankara milletvekili Ali Haydar Hakverdi ile eski SHP Genel Başkanı Murat Karayalçın ve Yenimahalle Belediye Başkanı Fethi Yaşar da katıldı.

Kılınan namazın ardından Altıok’un cenazesi defnedilmek üzere mezarlığa götürüldü.

Cenaze namazına katılan Muharrem İnce, camiden ayrılışı sırasında gazetecilerin sorularını yanıtladı.

“GENEL BAŞKANLA GÖRÜŞMEMİZDEN DAHA DOĞAL BİR ŞEY OLAMAZ”

Muharrem İnce, CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu’ndan randevu talebine ilişkin, “Ben partinin Cumhurbaşkanı adayıyım. Yerel seçimler yaklaşmış. Sayın Genel Başkan ile görüşmemizden daha doğal bir şey olamaz.” dedi.

“KİŞİSEL DERDİMİN DEĞİL, PARTİNİN BAŞARISI PEŞİNDEYİM”

İstanbul Büyükşehir Belediye Başkan adaylığıyla ilgili soruya da İnce, “Ben kendi kişisel derdimin peşinde değilim. Ben ülkenin, partinin peşindeyim. Onların başarılı olması için uğraşıyorum, derdimiz bu.” yanıtını verdi. Kaynak- Gerçek Gündem

Ziyaretçi Yorumları

İlgili Terimler :