6 Haziran 2023 - Hoş geldiniz

MUHARREM İNCE: TÜRKİYE’NİN EN BÜYÜK İTTİFAKINI KURUYORUZ

Ana Sayfa » GÜNCEL » MUHARREM İNCE: TÜRKİYE’NİN EN BÜYÜK İTTİFAKINI KURUYORUZ

Eklenme : 09.04.2023 - 8:36

MUHARREM İNCE: TÜRKİYE’NİN EN BÜYÜK İTTİFAKINI KURUYORUZ

Memleket Partisi, dün genel başkan ve cumhurbaşkanı adayı Muharrem İnce’nin başkanlığında toplanan parti meclisinde milletvekili aday listelerini görüştü. İnce, Türkiye’nin en büyük ittifakını kurduklarını belirterek, “Öğrenci, öğretmen, memur, çiftçi, emekçi, emekli, polis, işçi, asker gibi toplumun tüm sınıflarıyla ve en önemlisi helal lokma kazananlarla ittifak kuruyoruz” dedi.

Cumhuriyet’ten Merve Kılıç’ın sorularını yanıtlayan Muharrem İnce, PM toplantısı sonrası açıklamalarda bulundu.

Parti olarak gördükleri ittifakların ilke ittifakı değil, “menfaat ittifakı” olduğunu savunan İnce, “Birbirine selam vermeyecek insanlar koltuk sevdası için bir araya gelmişler. Tepedekilerin bir araya gelmesi tabanın bir araya geleceği anlamına gelmez” değerlendirmesini yaptı.

İnce şöyle konuştu:

“İçeride ve dışarıda güçlü bir devlet olsun, pasaportumuz itibarlı olsun, demokrasi standartları yüksek olsun, insan hakları karnemiz düzgün olsun istiyoruz. Mavi Vatan’a sahip çıkılsın, denizlerdeki menfaatimiz korunsun, savunma sanayimiz güçlü olsun, topraklarımızdan bereket fışkırsın, çocuklarımız ucuz et yesin, ucuz süt içsin istiyoruz.” 

İLGİLİ HABER: MUHARREM İNCE YUKARDAKİ HABERDE SORUNLARI TEK TEK SAYMIŞ AMA NASIL ÇÖZECEKLERİNE İLİŞKİN YİNE TEK BİR SÖZ YOK. BU SORUNLARI KİMİNLE ÇÖZECEKSİN? KİM VAR YANINDA? PARTİDEN YA DA DIŞARIDAN SORUNLARI ÇÖZMEYE HAZIR, SANA GÜVENEN, YANINDA DURAN, DENEYİMLİ, BİRİKİMLİ, LİYAKAT SAHİBİ TEK BİR İSİM SÖYLE…SAĞA BAKTIN MUHARREM, SOLA BAKTIN MUHARREM..BAŞKA?

MUHARREM İNCE’YLE İLGİLİ EN ÇARPICI GERÇEK: BU SORU KAĞITTAN KULEYİ TEK VURUŞTA DEVİRİR YIKAR

Benzer Haberler

Facebook'ta Biz

Çanakkale Rent a Car Banka Kredisi diş rehberi Bozcaada Otelleri Bozcaada Otelleri Bozcaada Pansiyonları