10 Haziran 2023 - Hoş geldiniz

MUHARREM İNCE’DEN ADAYLIKTAN ÇEKİLMESİNİN ARDINDAN İLK PAYLAŞIM

Ana Sayfa » GÜNCEL » MUHARREM İNCE’DEN ADAYLIKTAN ÇEKİLMESİNİN ARDINDAN İLK PAYLAŞIM

Eklenme : 11.05.2023 - 18:41

MUHARREM İNCE’DEN ADAYLIKTAN ÇEKİLMESİNİN ARDINDAN İLK PAYLAŞIM

Memleket Partisi Genel Başkanı ve cumhurbaşkanı adayı Muharrem İnce bugün partisinin genel merkezi önünde yaptığı açıklamada, Cumhurbaşkanlığı adaylığından çekildiğini kamuoyuyla paylaştı.

Türkiye’nin gündemine oturan açıklamadan saatler sonra İnce, sosyal medya hesabı Twitter üzerinden ilk paylaşımını yaptı. İnce, paylaşımında şu sözlere yer verdi:

”Benim tek derdim Türkiye, tek derdim Memleket. Bu yüzden siz değerli yurttaşlarımızdan isteğim; her evden bir oy Memleket Partisi’ne!

İLGİLİ HABER: MUHARREM İNCE’NİN ADAYLIKTAN ÇEKİLMESİ SORUNLARIN ORTADAN KALKTIĞI ANLAMINA GELMİYOR. PEKİ ŞİMDİ NE OLACAK? İNCE ADAYLIKTAN ÇEKİLME KARARINI VERİRKEN BUNDAN SONRASI İÇİN ADRES GÖSTERMEDİ. ADRESİN BELİRLENMESİNDE KILIÇDAROĞLU’NUN TAVRI NASIL OLACAK? BU SOFRADA HERKESE YER VAR DİYEN KILIÇDAROĞLU İNCE’YE SOFRANIN NERESİNDE YER GÖSTERECEK? DAHA TARTIŞMALARIN BAŞINDA İNCE’YLE GÖRÜŞÜLMESİ GEREKTİĞİNİ SÖYLEYEN AKŞENER ROLLERİN YENİDEN BİÇİMLENMESİNDE NASIL BİR YOL İZLEYECEK? İNCE’NİN ADAYLIKTAN ÇEKİLME KARARINDA GÖZDEN KAÇAN ASIIL GERÇEK NE?

Benzer Haberler

Facebook'ta Biz

Çanakkale Rent a Car Banka Kredisi diş rehberi Bozcaada Otelleri Bozcaada Otelleri Bozcaada Pansiyonları