10 Haziran 2023 - Hoş geldiniz

MUHARREM İNCE’NİN KALP KRİZİ GEÇİRDİĞİ İDDİALARINA BASIN DANIŞMANINDAN AÇIKLAMA

Ana Sayfa » GÜNCEL » MUHARREM İNCE’NİN KALP KRİZİ GEÇİRDİĞİ İDDİALARINA BASIN DANIŞMANINDAN AÇIKLAMA

Eklenme : 10.05.2023 - 17:17

MUHARREM İNCE’NİN KALP KRİZİ GEÇİRDİĞİ İDDİALARINA BASIN DANIŞMANINDAN AÇIKLAMA

Memleket Partisi Genel Başkanı ve cumhurbaşkanı adayı Muharrem İnce‘nin önce sağlık sorunları nedeniyle Manisa ve İzmir mitinginin iptal edildiği daha sonra kalp krizi riskine karşı kendisine dilaltı hapı verildiği iddiaları birçok sosyal medya hesabı ve basın organı tarafından paylaşıldı.

Cumhuriyet’e konuşan Muharrem İnce’nin Basın Danışmanı Oğuz Uçar konuya ilişkin, ”Muharrem Bey’in genel sağlık durumuna ilişkin önemli bir sorunu yok. İptal söz konusu değil” şeklinde konuştu.

Muharrem İnce’nin kalp krizi geçirme riskine karşı kendisine dilaltı hapı verildiği iddialarını yalanlayan Uçar, ”Şu anda her şey uyduruluyor. Detaylı açıklamayı kamuoyu ve basınla paylaşacağız” şeklinde konuştu.

 

İLGİLİ HABER: MUHARREM İNCE’NİN KALP KRİZİ GEÇİDİĞİNE YÖNELİK İDDİALAR ÜZERİNE BASIN DANIŞMANI AÇIKLAMADA BULUNURAK ”UYDURMA” DEDİ VE DETAYLI AÇIKLAMAYI BASINLA PAYLAŞACAKLARINI SÖYLEDİ. İNSANLARIN SAĞLIĞI ÜZERİNDEN, ONU RİSK ALTINA SOKACAK GİRİŞİMLERDE BULUNMANIN AHLAK DIŞI OLDUĞUNU HEMEN BELİRTELİM. BU İŞİN ÖNEMLİ BR KISMI AMA DİĞER KISMI GAZETECİLİK REFLEKSİ. BUNDAN BİR HAFTA ÖNCE AŞAĞIDAKİ PROGRAMDA ŞUNLARI SÖYLEMİŞTİM:

”VE BİR NOT DAHA: UĞUR DÜNDAR KONUŞURKEN İNCE’NİN YÜZ İFADESİNİN DİKKATLE İNCELENMESİNDE FAYDA VAR. PROGRAMDA GÖZLEMİMİZİ AKTARDIK. İNCE MÜTHİŞ BİR BASKI ALTINDA, YORGUN VE GERGİN. YANİ BU STRESİ UZUN SÜRE TAŞIMASI ZOR GÖRÜNÜYOR ……..”

GELELİM SON NOKTAYA: BU BASKIYA TAŞ OLSANIZ DAYANAMZSINIZ ÇÜNKÜ YALNIZSINIZ…

Benzer Haberler

Facebook'ta Biz

Çanakkale Rent a Car Banka Kredisi diş rehberi Bozcaada Otelleri Bozcaada Otelleri Bozcaada Pansiyonları