6 Haziran 2023 - Hoş geldiniz

MUSTAFA SARIGÜL: KILIÇDAROĞLU İLK TURDA KAZANACAK

Ana Sayfa » İÇ ve DIŞ SİYASET » MUSTAFA SARIGÜL: KILIÇDAROĞLU İLK TURDA KAZANACAK

Eklenme : 13.05.2023 - 10:57

MUSTAFA SARIGÜL: KILIÇDAROĞLU İLK TURDA KAZANACAK

Türkiye Değişim Partisi (TDP) lideri ve CHP Erzincan Milletvekili Adayı Mustafa Sarıgül, kentte moral ve psikolojik üstünlüğün kendilerinde olduğunu söyledi.

Cumhurğyet’ten Gökhan Kam’ın haberine göre Türkiye’nin değişime ihtiyacı olduğunu belirten Sarıgül, şunları söyledi.

TERS TEPTİ: Ülkemizde seçim atmosferi gerginleştirilmeye çalışıldı. Sahte video ve afişler düzenlediler. Sahte broşür dağıttılar. Söylenmemiş sözleri söylenmiş gibi gösterdiler. Bunlardan medet umdular ancak ters tepti. Bunu toplum vicdanı kabul etmedi. Millet ittifakına ve Kılıçdaroğlu’na dönük teveccüh daha da arttı. Seçim birinci turda ve Kılıçdaroğlu lehine bitecek.

DOKU UYUŞTU: Ben Erzincan’da büyük bir kabul gördüm. Erzincan’la doku uyumu sağladık. 6 Mayıs’ta yaptığımız mitingle Erzincan’da bir tarih yazdık. Erzincan’ın her noktasında biz varız. Erzincan’da moral ve psikolojik üstünlük bizde. Erzurum ve Sivas arasına sıkışmış bir Erzincan’a gönlüm razı değil. Belediyecilikte Şişli’yi nasıl model yaptıysam  Erzincan’ı da Türkiye’nin parlayan yıldızı yapacağım.

DEĞİŞİM İSTİYORLAR: Erzincan ekonomik ve sosyal açıdan geriliyor. İş istiyorlar.Erzincan Şeker Fabrikasının canlandırılmasını istiyorlar. Ülkeyi 20 yıldır yöneten Ak Parti’nin heyecanını yitirdiğinin farkındalar ve değişim istiyorlar. Erzincan’da siyasi dengeler bizden yana değişti.

İNCE’NİN ÇEKİLMESİ: Kılıçdaroğlu lehine olumlu yönde etkileyecek ve Sayın Kılıçdaroğlu 1. turda seçilecek. Türkiye bir değişim istiyor. Bu değişim gerçekleşecek. Türkiye nefes alacak. Sakinleşecek ve normalleşecek.

İLGİLİ HABER:

MUSTAFA BALBAY SEÇİME SAATLER KALA 14 MAYIS GECESİNE İLİŞKİN KRİTİK İHTİMALLERİ PAYLAŞTI

Benzer Haberler

Facebook'ta Biz

Çanakkale Rent a Car Banka Kredisi diş rehberi Bozcaada Otelleri Bozcaada Otelleri Bozcaada Pansiyonları