9 Aralık 2021 - Hoş geldiniz

NAGEHAN ALÇI İLE AYNI PROGRAMA ÇIKAN EĞİTİMCİ CİHAT ŞENER DAYANAMAYIP ”BENİ YAYINDAN ALINIZ” DEDİ..O ZAMAN SORU ŞU: NE İŞİN VARDI ORADA?

Ana Sayfa » GÜNCEL » NAGEHAN ALÇI İLE AYNI PROGRAMA ÇIKAN EĞİTİMCİ CİHAT ŞENER DAYANAMAYIP ”BENİ YAYINDAN ALINIZ” DEDİ..O ZAMAN SORU ŞU: NE İŞİN VARDI ORADA?

Eklenme : 03.09.2021 - 14:55

NAGEHAN ALÇI İLE AYNI PROGRAMA ÇIKAN EĞİTİMCİ CİHAT ŞENER DAYANAMAYIP ”BENİ YAYINDAN ALINIZ” DEDİ..O ZAMAN SORU ŞU: NE İŞİN VARDI ORADA?

Habertürk yayınında Cihat Şener Nagehan Alçı’ya dayanamayıp tepki gösterdi: Beni yayından alınız

HaberTürk yayınına konuk olan Eğitim Uzmanı Cihat Şener, okulların yüz yüze eğitime açılmasıyla ilgili değerlendirmelerde bulunurken, HaberTürk yazarı Nagehan Alçı’nın araya girmesine tepki gösterdi.

Habertürk’te Muharrem Sarıkaya’nın konuğu olan Eğitim Uzmanı Cihat Şener, okulların yüz yüze eğitime açılmasıyla ilgili yeterli önlemler alınıp alınmadığını sorgularken, “Geçen sene neredeydiniz? Niye geçen sene önlemeler almadınız da bir Milli Eğitim Bakanı değiştirdik?” dedi.

Şener konuşurken araya giren Nagehan Alçı, okulların açılmasıyla ilgili “1,5 yıl sonra 18 milyon çocuğun okullara kavuştuğu gün bu kadar moral bozulmasını, bu kadar tecrübeli Cihat Bey’i üzülerek dinliyorum” diye konuştu.

“BENİ YAYINDAN ALINIZ”

Şener ise Alçın’nın araya girmesiyle, “Müsade ederseniz sözümü kesmemeniz mümkün mü acaba, Kanal sizin nasıl olsa, dikkatimi dağıtmayın. Muharrem bey beni yayından alınız” diye tepki gösterdi. Alçı, “Nihayet bu konuda pozitif bir gündem yarattık, o yüzden isyan ediyorum, lütfen motivasyonu bozmayalım” ifadesini kullandı.

Benzer Haberler

Facebook'ta Biz

Çanakkale Rent a Car Banka Kredisi diş rehberi Bozcaada Otelleri Bozcaada Otelleri Bozcaada Pansiyonları