NE SÖYLEMİŞTİ NE OLDU! KILIÇDAROĞLU İLE GÖRÜŞEN AZİZ KOCAOĞLU ÖYLE BİR ŞEY SÖYLEDİ Kİ..

Ana Sayfa » GÜNCEL » NE SÖYLEMİŞTİ NE OLDU! KILIÇDAROĞLU İLE GÖRÜŞEN AZİZ KOCAOĞLU ÖYLE BİR ŞEY SÖYLEDİ Kİ..

16.01.2019 - 13:37

NE SÖYLEMİŞTİ NE OLDU! KILIÇDAROĞLU İLE GÖRÜŞEN AZİZ KOCAOĞLU ÖYLE BİR ŞEY SÖYLEDİ Kİ..

İzmir adayları için Genel Başkan Kemal Kılıçdaroğlu ile görüşen Aziz Kocaoğlu’nun, 31 Mart seçimlerinde aday olma kararı aldığı belirtildi.

İzmir adayları için Genel Başkan Kemal Kılıçdaroğlu ile görüşen Aziz Kocaoğlu‘nun, 31 Mart seçimlerinde aday olma kararı aldığı belirtildi.

İzmir Büyükşehir Belediye Başkanı Aziz Kocaoğlu, Merkez Yönetim Kurulu (MYK) toplantısı öncesine Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu ile görüştü.  Kocaoğlu ve Kılıçdaroğlu İzmir’in durumunu masaya yatırdı.

Genel Başkan Kılıçdaroğlu’nun Kocaoğlu’na henüz karar verilmediğini söylediği öğrenildi. Büyükşehir adaylığı konusunda net bir ismin ortaya çıkmadığını belirten Kılıçdaroğlu’nun Kocaoğlu’na, “Çalışmalarımız devam ediyor. Süreçte sona yaklaştık. Fakat durumu netleştirmedik” dediği aktarıldı.

Bunun üzerine Kocaoğlu’nun da, “Bu karışık ortamda ben de varım. Adaylığımı açıklıyorum’ cevabını verdiği belirtildi. Kılıçdaroğlu’nun bu durum üzerine ise, “Bu kararınız bizim ve partimiz için yeni bir gelişmedir. Bunu arkadaşlarımla değerlendireceğim” dediği aktarıldı.

Kocaoğlu geçtiğimiz 1 Ekim’de 2019 yerel seçimleri için aday olmayacağını ilan etmişti. Böylece kamuoyuna açıkladığı karardan vazgeçmiş olacak. Kocaoğlu daha önce yaptığı açıklamada ‘İzmir’in için kendimi feda ederim’ demişti.  Gündem Gerçek

Ziyaretçi Yorumları

İlgili Terimler :