23 Ocak 2021 - Hoş geldiniz

O BİR MERMİNİN KAÇA OLDUĞUNU BİLMİYORDU: ÇORUM DA ATANAMAYAN GENÇ ÖĞRETMEN HALİL MUSTAFA BOZKURT İNTİHAR ETTİ. GERİDE ÖYLE BİR NOT BIRAKTI Kİ..

Ana Sayfa » GÜNCEL » O BİR MERMİNİN KAÇA OLDUĞUNU BİLMİYORDU: ÇORUM DA ATANAMAYAN GENÇ ÖĞRETMEN HALİL MUSTAFA BOZKURT İNTİHAR ETTİ. GERİDE ÖYLE BİR NOT BIRAKTI Kİ..

Eklenme : 10.02.2019 - 9:03

O BİR MERMİNİN KAÇA OLDUĞUNU BİLMİYORDU: ÇORUM DA ATANAMAYAN GENÇ ÖĞRETMEN HALİL MUSTAFA BOZKURT İNTİHAR ETTİ. GERİDE ÖYLE BİR NOT BIRAKTI Kİ..

 

Çorum da atanmayan İngilizce öğretmeni Halil Mustafa BOZKURT İntihar etti.

Olay, dün Çomar barajında meydana geldi. Kentte Halk Eğitim Merkezi’nde İngilizce öğretmenliği yapan Halil Mustafa Bozkurt’tan haber alamayan arkadaşları durumdan şüphelendiler ve araştırdılar. Aldıkları bilgiye göre genç öğretmen bazı günler bağ evine gidiyordu. Eğitim İş Burhaniye Şubesi’nin sosyal paylaşım sitesinde ve Çorum Haber Gazetesi’nde yer alan habere göre Bozkurt’un arkadaşları eve ulaştıklarında acı gerçekle karşılaştılar. Atanamayan öğretmen kendini ile tavana asmıştı. Güvenlik güçlerine ve sağlık ekiplerine haber verildi. Ne yazık ki yapacak bir şey kalmamıştı. Halil Mustafa Bozkurt’un cenazesi otopsi yapılmak üzere Hitit Üniversitesi Erol Olçok Eğitim ve Araştırma Hastanesi Morgu’na kaldırılırken geride bıraktığı not yürekleri sızlattı:

”Köpeklerime iyi bakın.”

Atanamayan öğretmen  Halil Mustafa Bozkurt bir merminin kaça olduğunu bilmiyordu. Tek bildiği yıllarca öğretmen olabilmek için emek verdiği mesleğini onuruyla yapabilme düşüncesiydi. Bir hayat kurmak istiyordu kendine, mermiden, bombadan habersiz. Geride gözü gibi baktığı iki köpek kaldı, bir de gerçekleşmeyen hayalleri.

 

Benzer Haberler

Facebook'ta Biz

Çanakkale Rent a Car Banka Kredisi diş rehberi Bozcaada Otelleri Bozcaada Otelleri Bozcaada Pansiyonları