18 Mayıs 2022 - Hoş geldiniz

OKAN BAYÜLGEN: ”AŞK ACISI YÜZÜNDEN PSİKİYATRA GİTTİM”

Ana Sayfa » GÜNCEL » OKAN BAYÜLGEN: ”AŞK ACISI YÜZÜNDEN PSİKİYATRA GİTTİM”

Eklenme : 13.03.2022 - 11:15

OKAN BAYÜLGEN: ”AŞK ACISI YÜZÜNDEN PSİKİYATRA GİTTİM”

YouTube’daki ‘İbrahim Selim ile Bu Gece’ programının bu haftaki konuğu, ünlü televizyoncu Okan Bayülgen oldu. Bayülgen, hayatına dair samimi açıklamalarda bulundu.

Ünlü şovmen, programın Gözlerimin İçine Bak bölümünde sorulan “Hiç müthiş bir aşk acısı çektin mi?” sorusuna şöyle yanıt verdi:

“Çok, her kadından… Ben psikiyatra filan da gittim. Sevilme arzusu işte, bırakınca dünyam başıma yıkılıyor. Daha odun bir insan olmak isterdim, inceliklerden uzak olayım falan gibi şeyler. Ama olmadı. Kompleksler, çocukluktan kalan yani hepimizde olan ‘beni sevmeyecekler mi, beni çocukken neden evde bırakıp gittiler’ gibi ıvır zıvırlar yüzünden. Bütün bunlar toplanınca hayatta sevdiğin kişi kimse, bütün bu olanlar ona patlıyor. Yıllar içerisinde kendimi olgunlaştırıp bunlardan kurtulmaya çalıştım.”

“10 SENEDİR USLU BİR ÇOCUĞUM”

Aşkta karşısındaki insana eziyet etmeyi de bıraktığını ifade eden Okan Bayülgen, “En fena şey seni seven bir insana eziyet etmek. Dolayısıyla bunu yapmamak için kendimi donatmaya, durdurmaya çalıştım. Sanıyorum ki biraz olsun başarabildim. Hakikaten sizi seven bir insanı düşünün; seni sevmiş yani ne suçu var? O seni sevmiş, seni korumak, gözetmek istiyor ya da hastalanırsan üzülüyor. Başkasının umrunda değilsin ki. O seni seviyor, niye ona eziyet ediyorsun? Bu vesileyle kendimi ehlileştirdim, son 10 senedir de uslu bir çocuk olduğumu düşünüyorum” dedi.

Benzer Haberler

Facebook'ta Biz

Çanakkale Rent a Car Banka Kredisi diş rehberi Bozcaada Otelleri Bozcaada Otelleri Bozcaada Pansiyonları